Yoğurt tüketimi fazla olanları ilgilendiren haber

Yoğurt tüketimi fazla olanları ilgilendiren haber aslında bütün süt ürünleri tüketenleri yakından ilgileniyor. Doğal süt ve bu tür şeylerin haberlerini hemen okuyun.


yogurt-tuketimi-fazla-olanlari-ilgilendiren-haber

Yoğurt tüketimi fazla olanları ilgilendiren haber aslında bütün süt ürünleri tüketenleri yakından ilgileniyor. Marketlerden aldığını süt ürünlerini alırken kesinlikle son kullanma tarihlerine bakın. Mağaza personellerinin dalgınlığı veya herhangi bir sorun olabilir ama siz kesinlikle ne alırsanız alın son kullanma tarihlerine bakın. Bu anlamda ortaya çıkan detayların biraz can sıkacağını söylemek istiyoruz. Artık öyle bir hale geldik ki organik diye satın aldığımız ürünler belki en pis ve hormonlu ürün olabilir. İşte bu yüzden sizden kapalı ürünlere özen gösterin Bim marketlerden açılmamış ürünleri alın. Yıllardır süt ürünleri aynı marka olan marketler zincirinde herhangi bir sorun meydana geldi.

TAZE SÜT İSE HİÇ DURMADAN ALIN

Köy yerlerinde ve özellikle hayvancılığın yapıldığı alanlarda sürekli olarak yol kenarlarında organik süt, peynir veya maya satan insanlarla denk gelebiliriz. İşte ne olduğu belli olmayan bu sütler yerine sizde kapalı sütler almaya özen gösterin. Eğer güvendiğiniz bir kişi ise elbette direkt olarak hayvanlardan çıkan sütü taze olarak satın alın ama elbette bu gibi durumları ortaya koymak için kesinlikle ortaya çıkan detayları sitemizden takip etmeyi ihmal etmeyin çünkü ilaçlı olan sütler yüzünden kanser olma riskiniz bile vardır. Kanser olunca ise hayat sizin için süt ürünleri gibi olacaktır. Bir süre bozulacak ve kullanılamaz bir hale geleceksiniz.

YOĞURT GİBİ SÜT ÜRÜNLERİNDE DİKKAT ETMENİZ GEREKİYOR

Anlattıklarımızı yaşamamak için sizde özellikle yoğurt alırken yol kenarında köy yoğurdu satanlardan değil güvenilir marketlerden yoğurt alın ki bu anlamda ilk tercih edilen marketlerden birisi Bim marketleri oluyor. Birçok kişinin merak ettiği diğer konu ise evde yoğurt yapmak oluyor. Sizde taze süt ve maya ile evde kendiniz yoğurt yapabilir ve çok daha sağlıklı bir şekilde hayatınızı devam ettirebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: YAREN DURMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ileri seviye Almanca eğitimi alan Yaren Durmaz boş zamanlarında ve akşamları son dakika haberlerini sizlere aktarıyor. Voleybol ve alışveriş onun için hayatın en anlamlı şeyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir