Uzaktan kumandalı lisanslı araba çocukları sevindirdi

Uzaktan kumandalı lisanslı araba Bim aktüel ürünleri arasında olduğu için ve çok ucuz bir fiyata raflara konulacağı için çocukları sevindirdi. Detaylar için haberlerimizi takip edin.


uzaktan-kumandali-lisansli-araba-cocuklari-sevindirdi

Uzaktan kumandalı lisanslı araba Bim aktüel ürünleri arasında olduğu için ve çok ucuz bir fiyata raflara konulacağı için çocukları sevindirdi. 3 Şubat 2017 Cuma Bim aktüel kataloğunda olan bu muhteşem uzaktan kumandalı aranın fiyatı sadece 39 lira 90 kuruş olarak kayıtlara geçiyor. Rastar markasına sahip bu lisanslı uzaktan kumandalı arabanın özelliklerine bakacak olursak ilk olarak göze çarpan kumanda oluyor. Oldukça modern bir tasarım ile raflara girecek olan bu muhteşem kumandanın 5 adet pille çalıştığını belirtelim. 5 adet pilin içinde kutu içeriğinde olmadığını belirtelim. Yani bu uzaktan kumandalı arabayı satın aldığınızda ek olarak 5 tane kalem pil almanız gerekecektir.

5 yaşından büyük çocuklar için tavsiye edilen bu ürünü sizde çok ucuza bulabilirsiniz. Bim aktüel kataloğuna baktığımızda ürün tasarımının Audi R8 tasarımında olduğunu söyleyelim. Gerçeğinin yanına yaklaşamıyor olabiliriz ama bu oyuncak kesinlikle bizim olabilir. Bazen hayallerimizi hedef haline getirmemiz için yanımızda ona ait bir şeylerin olması gerekiyor. İşte bu durumda sizde muhteşem bu oyuncağı alın ve çalışma masanıza koyun çünkü bu size hırs verebilir.

UZAKTAN KUMANDALI ARABALAR BİM’DE Kİ FİYATIYLA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Beyaz renkli bu uzaktan kumandalı arabayı satın aldığınızda aslında kendinize bir iyilik yapmış oluyorsunuz ama kız veya erkek çocukları da sevindirmiş olacaksınız onlara arabaların nasıl bir şey olduğunu anlatacaksınız. Her insan kontrol ettiği bir şeyi sever ki bu arabanın uzaktan kumandası çocukların elinde olunca çok daha fazla seviliyor. Sizde konu ile ilgili olarak detaylı bilgi için bahsettiğimiz her şeyi sonuna kadar inceleyin çünkü ilerleyen zamanlarda arabanız için muhteşem bir ürünü mağazalarda görebiliriz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir