Torku marka fındık çikolatası satışa çıkıyor

Torku marka fındık çikolatası satışa 7 Şubat Salı Bim aktüel ürünleri ile birlikte satışa çıkıyor. Bu ürünleri satın almak isteyen birçok insan ise marketlere giriyor.


torku-marka-findik-cikolatasi-satisa-cikiyor

Torku marka fındık çikolatası satışa 7 Şubat Salı Bim aktüel ürünleri ile birlikte satışa çıkıyor. Bu ürünleri satın almak isteyen birçok insan ise marketlere giriyor. Son dakika haberlere göre bazı çikolata markalarındaki yağın kanserojen madde olduğu gerçeği her anlamda bizi etkiler oldu. Bu ürünü satın aldığınızda çok daha muhteşem hareketlerinde ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Yani çikolatayı kadınlar ve çocuklar çok severler. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve köklü firmalarından birisi olan Torku’nun çikolatasını oldukça seveceklerdir. Bim aktüel 7 Şubat 2017 Salı aktüel ürünler indirimli kataloğunda olan bu çikolatanın paketini sizde cam kavanozlarda 14 lira 45 kuruşa satın alabilirsiniz.

BİM MARKET AKTÜEL ÜRÜN OLARAK TORKU MARKA ÇİKOLATA SATIYOR

1 kiloluk bir cam kavanoz ile raflarda olacak olan bu ürünün katalogda yazan bilgilere göre yüzde 13.5 fındık içerdiği yazıyor. Eğer sizde sabah kahvaltılarında veya kaçak akşam öğünlerinde çay yanında ekmek üstü çikolata seviyorsanız efsane olan bu Torku marka çikolatayı çok seveceksiniz. Stoklarla sınırlı olarak marketlere girecek olan bu muhteşem ürünü sizde çok uygun bir fiyata satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda bu tür ürünlerin detaylarını çok daha hızlı bir şekilde bimaktuelurunler.net sitemizde bulabilirsiniz. Çok yakında Bim aktüel ürünler ile ilgili olarak sizlere sürpriz bir bilgi vereceğiz. Takipte kalmaya devam edin.

BİM AKTÜEL 3 ŞUBAT 2017 KATALOĞU 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir