Tava setinin fiyatı tüyleri diken diken ediyor

Tava setinin Bim aktüel ürünler kataloğundaki fiyatı tüyleri diken diken ediyor ve tam anlamıyla herkesi şaşırtıyor. Dışarıda çok fahiş fiyatlara gördüğümüz Bim aktüel ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.


tava-setinin-fiyati-tuyleri-diken-diken-ediyor

Tava setinin Bim aktüel ürünler kataloğundaki fiyatı tüyleri diken diken ediyor ve tam anlamıyla herkesi şaşırtıyor. Dışarıda çok fahiş fiyatlara gördüğümüz 4’lü tava setinin fiyatının Bim marketlerinde sadece 39 lira 90 kuruş olduğunu söyleyelim ki sizde bu anlamda profesyonel olarak hesaplamaları yapın ki 3 Şubat aktüel ürünler günü bu ürünü hemen satın alın. Kredi kartıyla tek çekim ve nakit para ile satın alabileceğiniz bu tava setini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz çünkü set içerisindeki tavaların hepsi farklı boylarda olacaktır. 40 liranın altında bir fiyat ile satışa çıkan bu ürün gerçekten en çok sevilen şeyler arasında oluyor diyebiliriz.

BİM SET HALİNDE FARKLI BOYLARDA TAVA SATIYOR

Diğer satışta olan tavalar gibi içi teflon kaplama olan bu tavalarda yanma ve yapışma gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Isıya dayanıklı olan kulp ve saplar fabrikalarda özel olarak boyalı imal edilmiştir. Dolayısıyla görünüm olarak da tasarım harikası olan bu ürünleri çok uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi ürünleri yeni ev almış bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Ürün hakkındaki yorumlarınızı kesinlikle hemen alt taraftan bizlere iletin. Yeni teknoloji alüminyum gövde ile üretilen bu tavaların markası bu haftaki diğer ürünler gibi Chef’s olarak görülüyor.

BİM AKTÜEL 3 ŞUBAT 2017 CUMA KATALOĞU

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir