Taşınabilir şarj aletinin el feneri özelliği açıklandı

Taşınabilir şarj aletinin el feneri özelliği olması 27 Ocak Cuma katlaoğu ile birlikte açıklandı. Bu gibi detayların olduğu her alanı sizde merak ediyorsanız okumadan geçmeyin.


tasinabilir-sarj-aletinin-el-feneri-ozelligi-aciklandi

Taşınabilir şarj aletinin el feneri özelliği olması 27 Ocak Cuma katlaoğu ile birlikte açıklandı. Bu gibi detayların olduğu her alanı sizde merak ediyorsanız sizlere söylediğimiz her şeyi sonuna kadar inceleyebilirsiniz diyebiliriz. El feneri olması aslında birçok şeyi kolaylaştırıyor diyebiliriz çünkü şarjınızın bittiği yerde size el feneri de lazım olabilir diye ince şeyler düşünülmüştür. Ürünün yanında micro USB şarj kablosunun da verileceğini belirtmek istiyoruz. Taşınabilir şarj aletinin fiyatının 24 lira 50 kuruş olduğunu söyleyelim.

Oldukça ucuz bir fiyat ile satılacak olan bu ürünün markası Trust olarak görünüyor. Güvenli ve aynı şekilde hızlı şak için oldukça beğenilen bir akıllı koruma sisteminin de bulunduğu söylemek gerekiyor. Bu fiyata bu tür bir ürün almak gerçekten bütün insanları mutlu ediyor çünkü İstanbul ve Anlara gibi büyük şehirlerde gün içerisinde şarj en büyük sorun haline gelmiştir. 5200 mAh olan bu ürün sadece telefonunuzu değil USB ile şarj olan her şeyi şarj edecektir. Haber resminin temsili olduğunu söyleyelim.

TRUST MARKA TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZININ PİL GÖSTERGESİ DE VAR

Son olarak sizlere Trust marka bu taşınabilir şarj cihazının pil durum göstergesi olduğundan bahsedelim. Bu ürünü satın aldığınızda sizde çok rahat bir şekilde telefonunuzu kaç kere şarj edebileceğinizi göreceksiniz. Bunun yanında ayrıca merak edilen şeylerden birisi genel olarak internette ortaya çıkan kulisler oluyor. Ürünü satın aldıktan sonra sizde güvenli bir şekilde kullanmak için oksijen ile temas etmesini sağlayın. Ürünlerin de hava almaya ihtiyacı vardır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir