Tahin yiyerek bütün vitaminleri depolayın

Tahin yiyerek bütün vitaminleri depolayın diyoruz çünkü tahin ile gerçekten sağlıklı kalabilirsiniz. Bu anlamda ortaya çıkan detaylar var. Detaylar haberimizde yer alıyor!


tahin-yiyerek-butun-vitaminleri-depolayin

Tahin yiyerek bütün vitaminleri depolayın diyoruz çünkü tahin ile gerçekten sağlıklı kalabilirsiniz. Bu anlamda ortaya çıkan detaylar var ki bu detaylar aslında sizin sağlığınız ile yakından alakalı oluyor. Susam aslında ana maddesidir tahinin ama içerisinde birçok besin gıdası bulunuyor. Tahin ile birlikte sizde E,C ve B vitaminleri vücudunuzda depolayın ki vücut ihtiyacı olduğunda hemen enerjiyi alsın. Tahin genelde kış ayların tüketilir ve birçok hastalığa iyi gelir. Bu tahin sadece 13 lira 75 kuruş fiyat etiketiyle satılacak ki ürünün yüzde yüz susamdan üretildiğini de söylemek istiyoruz.

TAHİN SİNDİRİM SİSTEMİNDE AKTİF ROL OYNUYOR

Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi ürünün verdiği faydalar oluyor. Ürünün tam bir lif kaynağı ve aynı zamanda B1 demir ögesi için birebir olduğunu söylemek gerekiyor. Bu duruma örnek vermek gerekirse söylemek istediğimiz şeylerden birisi özellikle sonbahar aylarında hasta olan insanlardır. Soğuk algınlığı ve grip gibi oldukça yaygın hastalıkların tedavisini artık sizde tahinde bulabilirsiniz. Bazı insanlar ilaç kullanmak istemiyorlar ama aynı zamanda bitkisel ilaçlarla tedavi edilmek istiyorlar. Bu durumda sizde ortaya çıkan detayları sitemizden takip edebilirsiniz ki zaten sizlere tahin gibi birçok aktüel haberleri aktarıyoruz.

tahin-yiyerek-butun-vitaminleri-depolayin-haberi

Tahinin ana maddesi susamdır ve sadece sıcak yerlerde yetişir.Dolayısıyla ülkemizde ege bölgesinde üretim oldukça yaygındır. Akdeniz bölgesinde de susam üretiminden tahin gibi birçok gıda üretilir. Tahin içerisindeki yağlar sayesinde sindirim sistemi için çok yararlıdır. Böbrekleri çalıştırma ve temizleme gibi faydaları olan tahinin sindirim sisteminde rolü oldukça fazladır. Bunun yanında midede oluşan gazları atmada birebirdir. Gazları atar ve gaz sonucu ile böbreklerde oluşan ağrıların gitmesine sebep olur. Tahin alarak sizde vitamin depolayarak yaşamaya devam edebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir