25 Ekim 2018 Perşembe

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.


sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor. Hem telefonda hem de müzik çalarlar için tasarlanan bu kulaklık gerçekten harikulade bir tasarıma sahiptir. 2 yıl garantisi olan SONY kulakların mağazalara gireceğini söyledikten sonra zaten birçok mail aldık ve herkes kulakların detaylı bir yazısını istedi. Bizde buradan sizlere Bim SONY kulaklık kampanyası hakkında detaylı bir yazı hazırlamaya karar verdik.

BİM 24 ŞUBAT 2017 AKTÜEL ÜRÜNLERİ – TIKLAYIN

37 lira 50 kuruş satış fiyatına sahip olan bu kulaklığın 2 yıl garantisinin olduğunu söylemiştik ama en çok ilgi çekici özelliklerinden birisi beyaz renge sahip olmasıdır. Bu sene beyaz ve kırmızı renklerinin trend renkler arasında olacağını düşünüyoruz. Bim aktüel ürünleri arasında olan kulaklıkların raflara siyah ve beyaz renk seçeneği ile ineceğini söyleyelim. 1 metreden fazla kablo uzunluğu olan bu kulaklıklar spor yaparken, seyahat ederken veya ders çalışırken kullanılabilecek bir kablo boyuna sahiptir.

sony-kafa-bantli-kulaklik-MDR

SONY KULAKLIK SİYAH VE BEYAZ RENK SEÇENEĞİ İLE RAFLARA İNİYOR

Yastıklı kulaklık başlıkları en çok beğenilen özellikler arasındadır çünkü kulağı acıtmadığı gibi oldukça konforlu bir şekilde müzik dinlemeyi sağlıyor. Ayrıca bazı büyük markalarda olmayan katlanabilir özellik SONY kulaklık ile ayağınıza kadar geliyor. Katlanabilir ve hafif tasarımı ile satış rekoru kıracak olan bu kulakları sizde Cuma günü Bim market aktüel ürünleri arasında satın alabileceksiniz ki bu kulaklığın stoklarla satışa çıkacağını da belirtelim.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4-subat-2017-bim-aktuel

4.Şubat.2017 BİM Aktüel

BİM 4 Şubat 2017 Cumartesi günü indirimleri burada yer alıyor! BİM aktüel kampanya ürünleri ve 4 Şubat BİM katalog ürünlerini sizin için derliyoruz. BİM indirim ve BİM broşürü bu yazımızda yer alıyor. İşte detaylar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir