Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim’in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.


soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim’in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir. Düdüklü tencerede yapılan mercimek çorbalarının lezzeti ise vazgeçilmez bir şey oluyor diyebiliriz. Günümüzde artık her şeyin çorbası var ama mercimek çorbası yüz yıllardır vazgeçilmez bir lezzet olarak karşımıza çıktığı gibi oldukça şifalı bir besin kaynağı olarak da biliniyor. Birçok kişinin ele aldığı bu konuları takip etmek için kırmızı mercimek haberlerini takip etmeye özen gösterin.

2 kilogram kırmızı mercimek Bim aktüel ürünleri arasında bulunuyor ve sadece 8 lira 60 kuruş gibi bir fiyat ile alıcıları ile buluşacak. Çiftçi marka olması ise elbette insanlar güven ortamının oluşmasına sebep oluyor. Bim marketlerinde satılan her şey zaten insanlara güven veriyor diyebiliriz. Bu anlamda değişik konuların ortaya çıkması her zaman muhtemel bir davranış olmuştur. Soğuk günlerde sizde mercimek çorbası ile rahat edebilirsiniz. Bunun yanında merak edilen şeylerden birisi ise insanların ele aldığı diğer düşünceler oluyor.

KIRMIZI MERCİMEK ÇORBASINA KENDİNİZDEN BİR ŞEYLER KATIN

Kırmızı mercimek ile yaptığınız çorbaya sizde çok amaçlı şeyler katabilirsiniz. Baharattan maydanoza kadar birçok farklı besin ögesini sizde çorbaya katabilir ve kendinize has bir çorba meydana getirebilirsiniz ki zaten bunu yaptığınızda kendi mutfağınızın şefi olabilirsiniz. Mutfak sizin, tezgah sizin ve geri kalan her şeyin de sizin olması gerekiyor. Hazırladığınız tariflere kendinizden bir şey katın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

lisansli-gece-lambasi-fiyati-ile-on-plana-cikiyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor ve aynı zamanda kutu tasarımı olarak da oldukça muhteşem bir ürünün bizleri beklediğini görebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir