Simitler taptaze bir şekilde ekmekliğe girdi

Simitler taptaze bir şekilde günlük olarak gelen ekmeklerin konduğu ekmekliğe girdi. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi simitler oluyor. Detaylar haberimizde!


simitler-taptaze-bir-sekilde-ekmeklige-girdi

Simitler taptaze bir şekilde günlük olarak gelen ekmeklerin konduğu ekmekliğe girdi. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi simitlerin odun fırını mı yoksa normal fırın simidi mi olduğu oluyor. Bu durum artık önemli değildir çünkü anne ve babalar çocuklarına simit almak için kantinlerin zamlı fiyatları karşı karşıya kalıyorlar. Bim marketlerinde çok ucuz ve sağlıklı bir şekilde simitleri almak mümkün olabiliyor ki zaten simit tipi ürünler vazgeçilmez kahvaltılıklardır. Kahvaltıda yiyebileceğiniz simit ve sigara böreği yapmak için lezzetli yufkaları da yine taze bir şekilde günlük olarak bulabilirsiniz.

Kahvaltıda simit almak içinde artık marketlere gidebilir ve günlük olarak gelen taze simitlerden istediğiniz kadar alabilirsiniz. Çay yanında simit ve karper peynir vazgeçilmez bir lezzet bırakıyor ki bu lezzeti kesinlikle sizinde tatmanız gerekiyor. Karper peyniri normal olarak bir simitçiden veya simit satan bir yerden alacağınız çok ama çok fahiş fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz ama Bim marketlerde günlük olarak gelen simitlerin yanına sizde set halinde bir karper peynir alabilirsiniz. Yani içerisinde birden fazla üçgen peynir var.

SİMİTLER SABAH SAATLERİNDE SIMSICAK RAFLARA KONULUYOR

Saat 09.00 itibarıyla açılan mağazalarda aynı saat içerisinde simit geliyor ama sabahçı olan öğrenciler için simit alamıyorlar çünkü çoktan derse başlamış oluyor. Okuldan çıktıklarında alabilirler ama öğrenciler kesinlikle bu simitleri alsınlar çünkü çok ucuz ve sağlıklı simitler marketlerde yer alıyor. Simitleri ayrıca hafta sonları aileler alarak birlikte kahvaltı yapabilirler diye düşünüyoruz. Hemen aşağıdan yorum yapmak için sayfayı indirin.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir