Sevimli bebekler soğuk havada kalp ısıtacak

Sevimli bebekler soğuk havada kalp ısıtacak çünkü bu oyuncaklar kız çocuklarını sevinçten havaya uçuracağı gibi aynı zamanda onların mutlu olmasına zemin hazırlayacaktır.


sevimli-bebekler-soguk-havada-kalp-isitacak

Sevimli bebekler soğuk havada kalp ısıtacak çünkü bu oyuncaklar kız çocuklarını sevinçten havaya uçuracağı gibi aynı zamanda onların mutlu olmasına zemin hazırlayacaktır. Bu bebeklerin sadece kız çocukları için değil erkek bebeklerde içinde alınabilir. Ürünlerin 6 adet ses çıkartabileceğini haberimizin başında dile getirelim. Ürünleri takip etmek için yapılması gereken tek şey 27 Ocak günü mağazalara erken gidip çocuklarınıza hediyeleri almak olacaktır. Birçok kişinin dile getirdiği bu sesli bebeklerin 24 aylık ve üzerindeki çocuklar için satıldığını söyleyelim. Haber resminin temsili olduğunu söyleyelim.

6 KELİME KAPASİTESİ BULUNUYOR

90’lı yılların çocuklarında böyle şeyler yoktu ama aslında bu bebeklerin son derece eğitimli bir şekilde kullanılabileceğini söylemek istiyoruz. Bu ürünleri sizde satın alarak çocuklarınıza istediğiniz 6 kelimeyi öğretebilirsiniz. Dünyada işine yarayacak en önemli kelimelerin başında ‘teşekkür ederim’ kelimesi yer alıyor. Bunu öğrenmesini daha bebekken sağlayabilirsiniz ki biz ekip olarak en doğrusunun bu olacağını düşünüyoruz ama ne yazık ki sevimli bebeklere istediğiniz kelimeleri öğretmek mümkün değildir.

Ürün hakkında merak edilen bir diğer soru ise bebeklerin garantisinin olup olmadığı oluyor. Bim’in mağazalarında yayınladığı kataloğa göre herhangi bir garanti söz konusu değildir ama mağaza personellerinden çok daha rahat bir şekilde konu ile ilgili olarak bilgi satın alabilirsiniz diye düşünüyoruz. 32 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa sunulacak bu ürünleri takip etmek için sizde sitemizin sosyal medya hesaplarına üye olabilir ve haberleri takip edebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir