Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu


Hızlı bir şekilde bimde satılan ürünleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Ara ara bim raflarında görmeye alıştığımız cep telefonları arasında bu sefer samsung galaxy j7 prime yer alıyor. Bimde satılan cep telefonları arasında önemli sayılabilecek popülerliğe sahip bir ürün olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Dilerseniz aktüel ürünler kataloğuna bakarak hafta hafta gelen ürünlere göz atabilirsiniz.

Bimde Satılan Samsung Cep Telefonu

Dilerseniz bu ürünün öncelikle özelliklerine bir göz atalım.

İlk olarak 5.5 inç ekranı ile dikkat çeken bu telefonun büyüklüğünün ideal boyutlarda olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde ideal akıllı telefon ekran boyutu olarak 5.5 inç olduğu için kullanılabilir.

Kamera özelliklerine göz atacak olursak şu ana kadar bimde satılan cep telefonları arasında 13 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerası ile oldukça tatmin edici bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Cihazda yer alan sekiz çekirdekli işlemcide oldukça tatmin edici bir hız almanızı sağlıyor. Son zamanlarda yeterli olmadığı düşünülse de 3 gb ram ve 16 gb dahili hafızası ile fiyat performans cihazı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

4.5 G destekleyen bir cihaz olduğu için hızlı internet ayrıcalığından da faydalanabilirsiniz. Bunun dışında bu cihazda parmak okuyucu sensörü bulunduğunu da belirtmek gerekiyor. Cihazın garantisi 2 yıl boyunca Samsung Türkiye tarafından destekleniyor.

Bimde Satılan Cep Telefonları

Yeri geldikçe bu listeyi güncelleyeceğiz. Şu ana kadar bu ürünün özellikleri itibariyle kullanışlı bir cihaz olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu Fiyatı: 1345,00 TL olarak belirlenmiştir.

Ürünün fiyatı uygun mu diye soracak olursanız?

İnternette kısaca bir araştırma yaptığım zaman benzer özelliklere sahip olan hatta daha iyi özelliklere sahip cihazların 1350 – 1450 TL arasında yer aldığını görebiliyoruz. Bimde satılan cep telefonları arasından da fiyat bakımından ekonomik olan bu ürün alınabilir yalnız biraz daha bütçeniz bulunuyorsa ram ve hafızası daha yüksek modellere bir göz atmakta da fayda olduğunu söyleyebiliriz.

Yine de telefon fiyatı ve özellikleri itibariyle uyumlu kaliteli bir cihaz olarak ön plana çıkıyor. Satın almak isterseniz 19 ekim itibariyle bim marketlerinde rahatlıkla bu ürüne ulaşabilirsiniz. Sizden gelen yorumları merakla bekliyoruz.

 

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bimde Satılan Peynirler

Yemeklerin ve kahvaltıların olmazsa olmazı peynirler şu ara ciddi anlamda el yakıyor. Fiyatlarında meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir