Salı Günleri Kuru Kumanya Günü Oldu

Bim aktüel ürünleri arasında artık Salı günleri kuru kumanya günü oldu. Salı günleri ayrı bir Bim market aktüel günü oldu. Detaylar için tıkla


sali-gunleri-kuru-kumanya-gunu-oldu

Bim aktüel ürünleri arasında artık Salı günleri kuru kumanya günü oldu. Mağazalara giriş yapan onlarca kuru kumanya oldukça makul fiyatlara alıcılarını beklerken aynı zamanda mağazada çalışan güler yüzlü personeller her gün ürünler hakkında detaylı bilgileri bir rapor haline getirip şeflerine iletiliyor. Bununla birlikte kuru kumanyaların piyasada satılan fiyatların çok daha altı bir fiyata alıcı bulduğunu söyleyebiliriz. Üstelik oldukça kaliteli olan Bim ürünlerini sizde kredi kartı veya nakit para ile satın alabilirsiniz. Bu gerçekten muhteşem bir şey olduğu gibi aynı zamanda her kadının hayalidir. Yani her Salı günü kuru kumanya almak gerçekten çok keyif verir.

Alışveriş herkese keyif verir ama ev kadınlarına çok daha fazla keyif veriyor çünkü onlar sürekli evdeler. Sürekli evde oldukları içinde haliyle birçok anlamda büyük yenilikler yapıyorlar. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız sizlere anlattığımız ürünlerin detaylarına bakın. Cuma günleri normalde Bim aktüel ürünleri olarak biliniyordu ama artık Salı günleri de ev ihtiyaçları için bir gün oldu. Yani esnaf diliyle Cuma günleri halk günü oldu ve Salı günleri de ev kadını günü oldu.

BİM SALI GÜNLERİNİ EV KADINLARINA AYIRDI

Ev ihtiyaçlarınızı çok makul fiyatlar alabileceğiniz Bim market kataloğunda çok detaylı ürünleri sizde bulabilirsiniz. Bu ürünleri bulabilmek için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi ise elbette ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol etmek olacaktır. Sadece Bim’de değil her yerde, her üründe, her zaman son kullanma tarihine bakmadan alışveriş yapmayın ve kesinlikle tüketmeyin.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir