Rokfor peyniri ile Fransız kültürünü mutfaklarınıza getirin

Rokfor peyniri ile Fransız kültürünü sizde Bim marketlerinden satın alarak saniyeler içerisinde mutfaklarınıza getirin.


rokfor-peyniri-ile-fransiz-kulturunu-mutfaklariniza-getirin

Rokfor peyniri ile Fransız kültürünü sizde Bim marketlerinden satın alarak saniyeler içerisinde mutfaklarınıza getirin. Bu fırsat kaçmaz çünkü gelecek Salı mağazalara giriş yapacak ürünler arasında Rokfor küfünün efsanevi ürünü olan peynirler var.  Sadece 5 lira 25 kuruş gibi bir fiyat ile alıcılarını bekleyecek olan küflü peynirin tadı çok güzeldir. Değişik bir tada sahip olduğu için gerçekten muhteşem bir seviyeye hitap ediyor diyebiliriz. Ürün mağaralarda yapılıyor ve kilometrelerce mesafeden Bim sayesinde sizin evinize giriş yapıyor. Bitkisel yağ içermeyen bu ürünü satın alarak değişik bir tat elde edebilirsiniz.

Bu küf peynirinin Fransa menşeili olduğu bilinir ama Salı günü aktüel ürünlerinde yer alan ve Bim’de satılacak olan bu ürünün Danimarka’lı olduğunu söyleyelim. Sonuç olarak sizde Rokfor peyniri tadacaksınız. İnek sütü her yerde süt olduğu gibi peynirde he yerde peynirdir diyebiliriz. Markalardan dolayı değişiklikler olabilir ama bu değişiklikler öyle çok büyük değişiklikler olmayacaktır diyebiliriz. Kredi kartına tek çekim olarak veya nakit para ile satın alarak bu ürünü buzdolabına atabilirsiniz.

rokfor-peyniri-ile-fransiz-kulturu

Özel günlerde kullanmak üzere stoklayın. Misafirleriniz hafta sonu kahvaltısına geldiğinde bu tür değişik ürünleri onlara tattırmak mükemmel bir his verecektir. Hem onlar hem de siz çok keyif alacaksınız. Çayın yanında muhteşem olan bu küflü peyniri her markette bulabilirsiniz ama bu kadar uygun bir fiyata bulmak gerçekten çok zor olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın ve Salı günü erkenden Bim marketlerinde olun.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

derin-karniyarik-tenceresi-3-subat-cuma-gunu-bimde

Derin karnıyarık tenceresi 3 Şubat Cuma günü Bim’de

Derin karnıyarık tenceresi daha önce satışa çıkmıştı ama tekrar 3 Şubat Cuma günü Bim'de olacak. Sizde Bonera marka bu karnıyarık tenceresini kaçırmayın çünkü bu kadar ucuza bu kadar derin tencereyi başka bir yerde bulamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir