19 Kasım 2018 Pazartesi

Risotto Pirinç Bim İndirim Listesinde

Bim indirim listesinde bugün raflara inen risotto pirinç var. Bu ürün özellikle pilavlık olarak biliniyor ama birçok kesim normal olarak her türlü buğday Bim marketlerinde!


risotto-pirinc-bim-indirim-listesinde

Bim indirim listesinde bugün raflara inen risotto pirinç var. Bu ürün özellikle pilavlık olarak biliniyor ama birçok kesim normal olarak her türlü buğday arayışında bu markanın pirincini kullanıyor. Oldukça makul bir fiyata satın alabileceğiniz bu ürünü kredi kartı veya nakit para ile satın alabilir ve akşama muhteşem bir ziyafet hazırlayabilirsiniz. Türk kültüründe pilavın yeri apayrıdır ve gerçekten muhteşem bir lezzettir.Yanında domates ile birlikte muhteşem oluyor. Ayranı es geçmemek gerekiyor çünkü pilavın olduğu yerde ayran olmazsa büyük ayıp yapılmış olur.

Bunun yanında sizlere söylemek istediğimiz şeylerden birisi bu tür pirinçlerin bazı kültürlerde dolmalık olarak kullandığı ile ilgili olacaktır. Çiftçi marka bu ürünün fiyatı tam 6 lira 45 kuruştur. Yani siz 10 lira verdiğinizde sizi tam olarak 3 lira 15 kuruş geri ödenecektir. Doğayı anımsatan bir paket ile satışa çıkan bu ürünün muhteşem bir imalat şekli vardır. Eğer sizde bu ürünü takip ediyorsanız kesinlikle sizlere bugün satışa çıkacak diğer ürünlerimizden bahsedelim.

risotto-pirinc

Keten tohumundan fasulyeye kadar birçok ürün burada satışa çıkıyor ve aynı zamanda herkesin ev ihtiyacı olan kuru kumanya ihtiyacını karşılıyor. Zaten çiğ besinler olan kıvırcık, patates, salatalık gibi şeyleri günlük olarak taze bir şekilde bulabilirsiniz ama yine de bu ürünlerin sağlığa olan yararını es geçmemek gerekiyor. Bim aktüel ürünler için kesinlikle sitemizi takip altına alın.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

derin-karniyarik-tenceresi-3-subat-cuma-gunu-bimde

Derin karnıyarık tenceresi 3 Şubat Cuma günü Bim’de

Derin karnıyarık tenceresi daha önce satışa çıkmıştı ama tekrar 3 Şubat Cuma günü Bim'de olacak. Sizde Bonera marka bu karnıyarık tenceresini kaçırmayın çünkü bu kadar ucuza bu kadar derin tencereyi başka bir yerde bulamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir