Pilavlık pirinç kış aylarında içinizi ısıtacak

Pilavlık pirinç kış aylarında içinizi ısıtacak. Bim marketlerinin 24 Ocak kampanyasında yer alan bu ürünü incelemek için sizde söylediğimiz her şeyi okumadan evden çıkmayın.


pilavlik-pirinc-kis-aylarinda-icinizi-isitacak

Pilavlık pirinç kış aylarında içinizi ısıtacak. Bim marketlerinin 24 Ocak kampanyasında yer alan bu ürünü incelemek için sizde söylediğimiz her şeyi sonuna kadar takip edebilirsiniz. Pilav ve ikizi ayranı yanından ayırmak olmaz. Dolayısıyla sizde marketlerden yoğurt alarak kendi yoğurdunuz ile ayranınızı yaptıktan sonra pilavınız ile karın doyurucu muhteşem bir öğün hazırlayabilirsiniz. Genelde öğlen ve akşam yemeklerinde tercih edilen pilavlık menüler her zaman vatandaşın ilgisini çekiyor çünkü biz kuru fasulye ve pilav ile büyümüş bir nesiliz.

BİM PİLAVLIK İTHAL PİRİNÇ İLE MUTLU ETTİ

Efsane marka olan bu pirinç çok uygun fiyatlarıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Ürünün fiyatını ilerleyen paragrafta sizlere aktaracağız. Konu ile ilgili olarak bilgi vermek gerekirse ek olarak eklemek istediğimiz şey paketin 5 kilogram boyunda olduğudur. Ürün hakkında detaylı olarak bilgi vermeye devam ediyoruz.

İthal pirinç olmasına rağmen oldukça muhteşem bir tat verecek olan pilavı sizde evinizden eksik etmeyin çünkü erkekler kuru fasulye ile birlikte pilav yemeyi çok severler. Hele birde yanında ayran ve salata varsa işte o zaman hayat durur. Sadece 15 lira 95 kuruşluk fiyatı ile muhteşem ucuzlukta olan pirinç bu ayın 24’ünde mağazalara gelecek.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir