Pazartesi gününe özel günlük fırsatları kaçırmayın

Pazartesi gününe özel günlük fırsatları kaçırmayın ve hemen mağazalara giderek bu fırsatlara yakından bakın. Haberimizi okumadan güne başlamayın.


pazartesi-gunune-ozel-gunluk-firsatlari-kacirmayin

Pazartesi gününe özel günlük fırsatları kaçırmayın ve hemen mağazalara giderek bu fırsatlara yakından bakın. Mağazalara günlük ve haftalık olarak giriş yapan ürünleri bugün alarak Pazartesi günü sendromuna son verin. İş hayatında veya normal ev hayatında Pazartesi günleri insanlar için rahatsızlık verici bir şey olabilir. Bu durumda kesinlikle söylediğimiz her şeyi sonuna kadar takip edin ve günlük olarak gelen en güncel ürünleri sitemizden takip edin. Ekmek günde çeşitli saatlerde gelerek taze olarak karşınıza çıkıyor. Dolayısıyla sizde taze olarak çok makul bir fiyata ekmek alıyorsunuz.

PAZARTESİ GÜNÜ KAFA DAĞITMAK İÇİN BİM’E GİDİN

Bunun haricinde mağazalar giriş yapan süt ürünlerinin genel olarak haftalık olarak mağazaya alındığını ve her gün kontrol edildiğini sizlere söylemek istiyoruz. Yoğurt, süt ve diğer süt ürünlerinin neredeyse birçoğu haftalık olarak raflara konuyor ki zaten 1 hafta içerisinde stoklar bitiyor ve yeni ürünler mağazaya giriş yapmak zorunda kalıyor. Sizde bu ürünleri satın almak için birçok anlamda ortaya atılan bütün iddiaları değerlendirebilirsiniz ve bu haber hakkında yorum yapabilirsiniz.

PAZARTESİ GÜNLERİ BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ İNCELEYİN

Ayrıca bugün mağazalara giderek sizde Salı ve Cuma günlerinin aktüel ürünlerine göz atabilirsiniz. Her hafta yeni bir afiş ile sizlere bu ürünler hakkında detaylı bilgi veriliyor. İphone ve oyun konsolları yine bu afişlerden kontrol ediliyor diyebiliriz. Konu ile ilgili olarak ayrıca detaylı bilgiyi sizde güler yüzlü personellerden alabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir