Oto trafik setinde aktüel kampanya haberi

Oto trafik setinde aktüel kampanya haberi geldi ve ta anlamıyla biz bile bu habere çok sevindik çünkü kış aylarında bu kadar ucuz ve kaliteli ürünlerin haberini okuyabilirsiniz.


oto-trafik-setinde-aktuel-kampanya-haberi

Oto trafik setinde aktüel kampanya haberi geldi ve ta anlamıyla biz bile bu habere çok sevindik çünkü kış aylarında bu kadar ucuz ve kaliteli ürünlerin Bim mağazalarına gelmesi bizleri çok mutlu ediyor. Konu ile ilgili olarak bazı bilgileri sizlere açıklamak gerekirse internette de ortaya çıkan bu resimleri sizlere aktaracağız. 2 ayak demir ayaklı üçgen reflektör bu set içinde karşınıza çıkıyor. Sadece 32 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkacak ürünler arasında olan bu trafik setini alın ve kesinlikle arabanızda bulundurun. Bunun yanında yine her arabada olması gereken yardım ekipmanlarından bir tanesi olan çekme halatı yine bu setin içinden karşınıza çıkıyor.

1 adet takoz ile birlikte 1 adet el feneri yine bu ürünler arasında en çok tercih edilen şeyler arasında oluyor diyebiliriz. Trafik setlerini kontrol etmek içinde yine aktüel ürünler sayfasına kontrol edebilirsiniz. Ürünün orijinal resmi henüz yayınlanmadı ama bu bilgilere ek olarak oto trafik setinin içinde 1 adet yangın söndürücünün de olduğunu söylemek istiyoruz. Soğuk havalarda başınıza gelebilecek her türlü olumsuzluk için bu seti arabanızın bir köşesine koyabilirsiniz.

OTO TRAFİK SETİ BİM MARKETLERİNE GELİYOR

Bu ürünleri yeni araba alan birisine hediye de alabilirsiniz. Gerçi son zamanlarda çıkan arabaların içerisinde bu tür setler hazır olarak ortaya çıkıyor ama yine de bazı markalar bu topa girmiyor ve yardım setlerini arabaların standart satış fiyatlarında bulundurmuyorlar. Sizde 1 tane değil 2 tane satın alarak arabanızı ve kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Bim aktüel ürünleri arasından satın alabileceğiniz bu üründe kredi kartı kullanabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir