Oto küllük ile temizliği elden bırakmayın

Oto küllük ile temizliği elden bırakmayın diyoruz çünkü arabalarda temizlik oldukça önemlidir. Detayları okumadan Bim aktüel ürünlerine bakmayın.


oto-kulluk-ile-temizligi-elden-birakmayin

Oto küllük ile temizliği elden bırakmayın diyoruz çünkü arabalarda temizlik oldukça önemlidir. Gün içerisinde saatler geçirdiğiniz ve aynı zamanda çocuklarınızın da zaman zaman vakit geçirdiği arabalarda temizlik çok önemlidir. Bu anlamda ortaya çıkan durumlar da en çok konuşulan şeyler arasında oluyor diyebiliriz. Oto küllük sadece sigaralar için değil aynı zamanda küçük çaplı çöpler içinde kullanılabilir. Zaten araba içerisinde sigara içmek gerçekten büyük saçmalıktır.

Sigara içmek başlı başına büyük saçmalıktır ve bunu araba ile seyir halinde yapınca da aslında çok daha saçma bir şey yapmış oluyorsunuz. Oto küllük aldıktan sonra ise arabanız biraz toplanacak ve çok daha temiz görünecek. Seyir halinde çöp bulmak imkansız olduğu için bir çöp kutusu benzeri bir şey olması çok iyi bir şey oluyor. Böylece dikkatiniz dağılmıyor ve elleriniz dolu olmuyor. Orta bölmede bardak koyulan yerlere koyabileceğiniz bu küllükleri çok rahat bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz.

OTO KÜLLÜK ÇOK UYGUN FİYATLA SATILIYOR

Oto küllük fiyatının yayınlanan kataloğa göre sadece 1 lira 90 kuruş olduğu görülüyor. Konu ile ilgili olarak merak edilen bütün detayları sizlere aktaracağımız bu haberimizde bütün detayları sizlere aktarmak için de bizi Twitter’dan takip etmeyi unutmayın çünkü anlık olarak güncellenen Twitter sayfamızda konu ile ilgili olarak birçok detayı bulabilir ve aktüel ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir