Oto koltuk kılıfı 6 Ocak’ta yok satacak

Oto koltuk kılıfı 6 Ocak’ta yok satacak çünkü neredeyse her arabanın ihtiyacı olan koltuk kılıfları artık bir gereklilik haline gelmiştir.


oto-koltuk-kilifi-6-ocakta-yok-satacak

Oto koltuk kılıfı 6 Ocak’ta yok satacak çünkü neredeyse her arabanın ihtiyacı olan koltuk kılıfları artık bir gereklilik haline gelmiştir. Yeni model arabalarda her ne kadar koltuk kılıfları değiştirilmiyor olsa da ülkemizde araba yaşlarının ortalama 5-10 olduğunu düşünürsek koltuk kılıflarının oldukça gerekli olduğunu ortaya çıkarabiliriz. Koltuk kılıflarını temiz olarak kullandığınızda arabanın içerisinde oldukça lüks ve temiz bir hava yaratabilirsiniz. Yürüyen eviniz olabilir diyoruz. Bim aktüel ürünleri arasında olan koltuk kılıfını sizde 6 Ocak 2016 Cuma gününden itibaren satın alabileceksiniz.

ARABASI OLANLAR YAŞADI

11 parça halinde raflarda yerini olacak olan bu ürünü sadece 44 lira 90 kuruş gibi bir fiyat ile satın alabileceksiniz. Parça parça kullanabileceğiniz bu ürünleri takım halinde arabanıza giydirebilir ve lüks bir koltuk takımı ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı renklerde aktüel raflarda yerini olacak bu haftanın fırsatını kaçırmayın. Bim genel olarak 6 Ocak günü yeni yıl hediyesi olarak arabası olanlara oldukça muhteşem bir hediye veriyor. Cuma haftası genel olarak arabalara özel ürünlerin olduğunu söylemek gerekiyor.

BİM OTO KILIFI GETİRDİ

45 liranın altında bir fiyat ile raflarda oldukça fazla şık duran bu ürünü 6 Ocak Cuma günü Bim aktüel ürünleri arasından satın alabilirsiniz. Farklı renklerde olduğu için oldukça zorlanabilirsiniz çünkü bu ürünleri arabalarında görecek olanlar renk seçimlerinde oldukça fazla bir düşünme aşamasına girecekler diyebiliriz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

granit-karniyarik-tenceresine-asik-olacaksiniz

Granit karnıyarık tenceresine aşık olacaksınız

Granit karnıyarık tenceresine tasarımı ve oldukça ekonomik fiyatı yüzünden aşık olacaksınız. Bu anlamda ortaya çıkan detayları bu haberde okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir