Orijinal lisanslı kumbarayı bu sefer Bim getiriyor

Orijinal lisanslı kumbarayı bu sefer Bim kendi mağazalarına getiriyor. Oldukça farklı tasarımda olan bu kumbaraların farklı renklerini sizde satın alabilirsiniz.


orijinal-lisansli-kumbarayi-bu-sefer-bim-getiriyor

Orijinal lisanslı kumbarayı bu sefer Bim kendi mağazalarına getiriyor. Oldukça farklı tasarımda olan bu kumbaraların farklı renklerini sizde satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda birçok anlamda ortaya çıkan bozuk paraları burada saklayabilirsiniz diye düşünüyoruz. Genelde evde bozuk paralar her zaman olur ve bu bozuk paraları saklamak bazen çok zor olabiliyor ve bizim kafamızın karışmasına neden olduğu gibi evin de karmakarışık bir yapıda olmasına zemin hazırlayabiliyor. Artık bu duruma son vererek sizde bu kumbaraları alın ve para biriktirirken aynı zamanda disiplinli olmalı öğrenin diyoruz.

BİM BU HAFTA LİSANSLI KUMBARA SATACAK

Bim’in 20 Ocak 2017 günü lisanslı kumbara satacağını bildirdikten sonra bu ürünlerin genel olarak özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. 3 yaşından büyük çocuklar için satışa çıkacak olan bu ürünleri sizde Bim’den sadece 3 lira 75 kuruş ödeyerek satın alabileceksiniz. Ürünleri çok daha detaylı bir şekilde incelemek için aktüel ürünlerin olduğu gün sizde mağazalara gidebilirsiniz. Burada ürünler hakkında çok daha ayrıntılı bir şekilde inceleme yapabilecek ve kumbaraların boyutlarını gerçek bir şekilde görebileceksiniz.

2017 YILINDA BİM İLE ZENGİN OLUN

Genel olarak bu ifadeyi her zaman kullanıyoruz ama aslında sizlere gerçekleri göstermek istiyoruz. Sizde evinizin ihtiyaçlarının yanında günlük ihtiyaçlarınızı da Bim’den yaparak aslında kendi hayatınızın ekonomisini güçlendirebilirsiniz. Bu anlamda kar etmek ve güçlü kalmak için bu kumbarayı alın ve bu yıl aktüel ürünler sayesinde ucuza ürün alacağınız için geri kalanını bu kumbarada saklayın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir