Micro USB kablolu araç içi şarj seti geldi

Micro USB kablolu araç içi şarj seti geldi ve bu ürünü gören araç sahipleri sevinçten havaya uçtular. Bu ürün özellikle uzun yollarda çok iyi oluyor.


micro-usb-kablolu-arac-ici-sarj-seti-geldi

Micro USB kablolu araç içi şarj seti geldi ve bu ürünü gören araç sahipleri sevinçten havaya uçtular. Bu ürün özellikle uzun yollarda ve trafikte kalan araç sürücülerinin en çok satın almak istediği ürünler arasında yer alıyor. Ürünün fiyatının katalogda sadece 15 lira 90 kuruş olduğu belirtiliyor. Bu kablo ile sadece telefonları değil aynı zamanda kamera veya tabletleri de şarj edebilirsiniz. Telefonları şarj edebileceğiniz gibi aynı zamanda onların bağlantısını güçlendirmek için de Micro USB kullanabilirsiniz. Araba içinde sizde telefonlarınızı şarj etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Çift USB çıkışı ile sizde rahat edeceğiniz gibi 2 adet akıllı telefonu şarj etme imkanına sahip olabileceksiniz. Ürünün gerçek halini görmek için 6 Ocak Bim aktüel ürünleri arasında sizde araç içi şarj setine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz taktirde ise hemen satın alabilirsiniz. Yüksek hızlı şarj imkanı sunan bu muhteşem aleti almak için isterseniz kredi isterseniz de nakit para kullanabilirsiniz. Ürünün garantisi ve iade etme şartlarını sizde mağazada çalışan güler yüzlü Bim personellerine sorabilirsiniz.

ARAÇ İÇİ ŞARJ SETİ BİM MARKETLERİNDE!

Bu ürün her arabaya lazım bir ürün olduğundan yeni araba satın alan birisine de bu ürünü almak çok yerinde bir hareket olacaktır. Ürünü satın almak için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi genel olarak ortaya atılan iddialar oluyor diyebiliriz. Ürünün resminin temsili olduğunu söyledikten sonra sizlerin de araç içi usb şarj setleri hakkında düşüncelerinizi merak ettiğimiz için yorum yapmanızı istiyoruz. Ürün hakkında düşüncelerinizi hemen alt taraftan yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

granit-karniyarik-tenceresine-asik-olacaksiniz

Granit karnıyarık tenceresine aşık olacaksınız

Granit karnıyarık tenceresine tasarımı ve oldukça ekonomik fiyatı yüzünden aşık olacaksınız. Bu anlamda ortaya çıkan detayları bu haberde okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir