LUXELL börekçi fırın elektrikli modeli Bim’de satılacak

LUXELL börekçi fırın elektrikli modeli çok uygun bir fiyata Bim’de satılacak ki bu ürünleri satın almak için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi genel olarak ortaya atılan iddialar oluyor.


luxell-borekci-firin-elektrikli-modeli-bimde-satilacak

LUXELL börekçi fırın elektrikli modeli çok uygun bir fiyata Bim’de satılacak ki bu ürünleri satın almak için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi genel olarak ortaya atılan iddialar oluyor. Bazıları bu markayı överken bazıları eleştiriyor ama ülkemizde bu markanın börekçi fırınları çok fazla kullanılıyor. Yıllar önce yine bir aktüel kampanya ile satışlarda gördüğümüz bu börekçi fırınını artık Bim aktüel 3 Şubat 2017 Cuma kataloğu ile evimizde göreceğiz. Bu fırın tam anlamıyla satış rekoru kıracak çünkü özellikle kadınlar erken saatlerde Bim marketlerinin kapısına gelerek bu ürünü almak için sıraya girecek.

LUXELL elektrikli börekçi fırını diğerlerinden farklı yapan şey fiyatına göre standart olarak gelen özelliklerdir. Bim aktüel ürünlerinde satışa sunulacak bu ürünün fiyatının 129 lira 90 kuruş olduğunu söyleyelim. Kredi kartına taksit imkanıyla da alabileceğiniz bu ürünün rafları ayarlanabilir. Yani börek yaparken veya kendi ekmeğinizi kendiniz yaparken sizde içerideki tepsinin alt tarafa olan uzaklığını ayarlayabilirsiniz. Turbo pişirme özelliği de bulunuyor ve bu özellik hızlı bir hayat yaşayanlar için vazgeçilmez bir şey olacak. Sizde dondurulmuş gıdaları, ekmekleri veya kestane gibi birçok besin ögesini turbo özelliği ile saniyeler içerisinde servis edilecek bir duruma getirebilirsiniz.

LUXELL MARKA ELEKTRİKLİ BÖREKÇİ FIRIN GELİYOR

Bim aktüel 3 Şubat 2017 ürünleri arasında olan LUXELL marka fırının özelliklerine bakmaya devam ediyoruz. Ürünün sıcaklık seviyesine siz ayarlayabiliyorsunuz ama otomatik olarak ayarlanabilen bir termostatın bu fırın ile hazır geldiğini sizlere söyleyelim. Yani Bim marketlerinden taksitli olarak satın alabileceğiniz bu fırında ayarlanabilir bir termostat standart bir şekilde gelecek. Ürünün ısıya dayanıklı iç aydınlatmasının da bulunduğunu belirtelim. Kabloyu takıp çalıştırmaya başladığınızda içerisi aydınlık olacak ve sizde tepsideki böreğin pişip pişmediğini görebileceksiniz. 1800 W ile çalışan LUXELL marka bu fırının ayarlanabilir zaman özelliği de yine etkileyici özellikler arasında bulunuyor.

BİM 3 ŞUBAT 2017 CUMA GÜNÜ FIRIN SATACAK

Ürünlerinin hepsinin standart olarak beyaz renkte olacağını belirtelim. Kapıdan girip aktüel ürünlere doğru yöneldiğinizde eğer sizde Bim aktüel ürünler arasında beyaz harici bir renge sahip fırın bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz çünkü bu fırın tek renkte satışa çıkacak. Fırın ile birlikte tepside verilecek. Sizde Bim market 3 Şubat 2017 aktüel ürünleri arasından satın alabileceğiniz bu ürünü kapıdan içeri soktuğunuz anda kullanabilirsiniz.

3 ŞUBAT 2017 CUMA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

lisansli-gece-lambasi-fiyati-ile-on-plana-cikiyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor ve aynı zamanda kutu tasarımı olarak da oldukça muhteşem bir ürünün bizleri beklediğini görebiliyoruz.

One comment

  1. üst taraf az yanıyor
    çok zaman alıyor
    servisine götürmeyi düşünüyoruz
    ucuz mal alcak kadar zenginmişiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir