Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor ve aynı zamanda kutu tasarımı olarak da oldukça muhteşem bir ürünün bizleri beklediğini görebiliyoruz.


lisansli-gece-lambasi-fiyati-ile-on-plana-cikiyor

Lisanslı gece lambası fiyatı ile ön plana çıkıyor ve aynı zamanda kutu tasarımı olarak da oldukça muhteşem bir ürünün bizleri beklediğini görebiliyoruz. Ürün hakkında ayrıntılı bir bilgi vermek gerekirse ele almak istediğimiz konulardan birisi genel olarak gece lambalarının gerekliliği oluyor. Eğer sizde bu tarz ürünleri merak ediyorsanız kesinlikle gece lambası alırken aldığınız ürünün özelliklerine ve ne kadar elektrik tükettiğine göz atmayı unutmayın. Bim marketlerinde satışa çıkacak olan ürünün fiyatı hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse sadece 5 lira 75 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıktığını söyleyebiliriz.

Çocukları da yetişkinleri de sevindirecek olan bu ürünleri sizde çok rahat bir şekilde takip edebilirsiniz diye düşünüyoruz. Konu ile ilgili detaylı bilgi vermek gerekirse sizlere gece lambası almanın zorunlu bir hale geldiğini bildirmek istiyoruz. Artık evlerde yaşayan sayısının fazla olmasıyla birlikte akşam tuvalete çıkmak bile bazen çok zolr olabiliyor. Dolayısıyla her evde koridorda lambaları açık bırakmak yerine gece lambalarının olması çok daha yararlı bir hareket oluyor diyebiliriz.

LİSANSLI GECE LAMBASI HER EVİN KURTARICISI OLACAK

Özellikle küçük yaşta çocuk olan evlerde bu tür bir yatırımı değerlendirmek içinde ortaya koyulan değerlerin çok daha eğlenceli bir şekilde ortaya çıkması gerekiyor diyebiliriz. Gece lambasının olduğu evlerde çocuklarınız tuvalete giderek artık tuvalet eğitimini de almış olacaktır diye temenni ediyoruz. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgiyi ürünün satışa çıktığı gün olan 20 Ocak 2017 günü mağaza personellerinden ve kutunun üstündeki yazılardan alabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir