LG marka LED TV televizyon raflara inecek

LG marka LED TV televizyon 16 Aralık 2016 Cuma günü raflara inecek. Bu televizyonu isterseniz kredi kartı isterseniz de nakit para ile satın alabiliyorsunuz.


lg-marka-led-tv-televizyon-raflara-inecek

LG marka LED TV televizyon 16 Aralık 2016 Cuma günü raflara inecek. Bu televizyonu isterseniz kredi kartı isterseniz de nakit para ile satın alabiliyorsunuz. Üstelik Bim marketlerinde sadece birkaç üründe görebileceğiniz taksit imkanı LG’nin televizyonu içinde geçerlidir. Sizde sadece 599 lira fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak olan bu muhteşem ürünü bahsi geçen tarihte bütün mağazalarda bulabilirsiniz. Ürünleri almak için erkenden mağazalara gitmek sizin için yararlı olacaktır diyebiliriz. Bu ürünlerin yanında ayrıca sizlere söylemek istediğimiz en önemli şey bu televizyonun 72 ekran olduğu ve aynı zamanda herkesin hayallerini süsleyen LED teknolojisine sahip olduğudur.

2 yıl marka garantisi ile birlikte satın alabileceğiniz bu televizyonun özelliklerinden bahsetmek gerekiyor. Bim aktüel ürünlerinde olan bu ürünün fiyatına özellikleri oldukça fazladır. USB ile medya oynatma seçeneği olan bu üründe ayrıca uydu cihazlarınız veya diğer tür teknolojik ekipmanlar için HDMI girişi de bulunuyor. Gelişmiş bir hoparlör teknolojisi ile geleceğini tahmin ettiğimiz bu televizyonun fiyatı için bir üst paragrafa bakabilirsiniz.

LG MARKA TELEVİZYON BİM’DE!

Bu ürünün yanında ayrıca bonus olarak çok ucuz bir fiyata muhteşem ses kalitesini hissetmeniz için kablosuz bir hoparlör de ayrıca satışa sunuluyor. Bu üründe yine televizyon gibi 2 yıl garantilidir ve aynı zamanda muhteşem bir teknolojiye sahiptir. Ürünü almak ve takip etmek için sizde Bim mağazalarına göz atabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SEMA ÇELEBİ

ODTÜ İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan ve sürekli olarak eğitim alan Sema Çelebi Bim ile ilgili genel bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. Makyaj ürünleri ve aktüel bölüm ile yakından ilgileniyor. Satranç oynamayı ve yüzmeyi çok seviyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir