LAV marka çay bardağı sofralara iniyor

LAV marka çay bardağı Bim marketlerinin 13 Ocak aktüel kampanyası sayesinde sofralara iniyor. Bu çay bardakları haberini okumadan güne başlamayın.


lav-marka-cay-bardagi-sofralara-iniyor

LAV marka çay bardağı Bim marketlerinin 13 Ocak aktüel kampanyası sayesinde sofralara iniyor. Bu çay bardaklarının bu kadar fazla tutulmasının sebeplerinden birisi ise elbette tasarımıdır. Tasarımının yanında elbette kaliteli bir ürün olmasının da avantajlarının olduğunu söylemek gerekiyor. Çay bardağı ülkemiz için oldukça önemli bir şeydir çünkü biz millet olarak çay hastasıyız. Bazıları kahve hastası olduklarını iddia ediyorlar ama çay artık bizim kanımıza işlemiş gibi görünüyor. Çay bardakları ise katalogda venüs kulplu olarak kayıtlara geçiyor.

PAKET HALİNDE 6’LI OLARAK SATILACAK

Ürünün tasarımı hakkında detaylı bir bilgi vermek gerekirse ilk olarak tabanlarından bahsetmek istiyoruz. Bu bardaklar tekli olarak değil takım halinde satılacaklar. Ürünlerin 6’lı kaplar halinde satılacağını da söyleyelim. 6 lira 50 kurul gibi bir fiyat ile satışta olacak bu çay bardaklarının tasarımı ise tabanından itibaren genişlemeye başlıyor. Ürünü detaylı bir şekilde incelemek için ortaya atılması gereken en önemli marka oldukça lüks olduğudur.

LAV MARKA ÇAY BARDAĞI GELİYOR

Yani bu bardağı aldığınız andan itibaren sizde kendinizi çok zengin hissedeceksiniz çünkü tasarımı ve el tutuşundaki rahatlık sayesinde gerçekten ortama oldukça lüks bir hava katıyor. Bununla birlikte en çok merak edilen şey ürünün kredi kartına taksitli olup olmadığıdır. Bazı ürünlerde bu imkan oluyor ama bu çay bardağı setinde maalesef böyle bir imkan yoktur. Sizde tek çekim yapabilirsiniz veya nakit olarak ödeme yaparak Bim aktüel ürünler arasında olan LAV marka çay bardaklarını satın alabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir