Kızılcık marmelatının tadına inanamayacaksınız

Kızılcık marmelatının tadına inanamayacaksınız çünkü bu tür besin öğelerinin tadı gerçekten bazen bizleri de çok şaşırtıyor.


kizilcik-marmelatinin-tadina-inanamayacaksiniz

Kızılcık marmelatının tadına inanamayacaksınız çünkü bu tür besin öğelerinin tadı gerçekten bazen bizleri de çok şaşırtıyor. Reçelden biraz daha katı olan bu tür gıdalar kahvaltıda tercih edebilirsiniz. 750 gram olarak satışa çıkacak olan bu ürünü satın aldığınızda sizde sadece kahvaltılarda değil kamp yaparken veya aynı zamanda akşamları çay ile birlikte tüketebilirsiniz. Ürünlerin maliyetini öğrenmek yerine size direkt olarak bir kutu marmelat fiyatını söylemek istiyoruz. 4 lira 95 kuruş gibi bir fiyat ile satılacak olan bu fiyatı sizde çok rahat bir şekilde satın alabileceğiniz gibi kredi kartı veya nakit para ile de satın alma imkanına sahipsiniz.

Üstelik herhangi bir sorunuz olduğunuzda Bim’de bu hafta çalışan personeller size yardımcı olmak için bütün imkanlarını kullanacaklardır diye tahmin ediyoruz. Avrupa’da bu tür gıdalar genelde ekmek üstü atıştırmalıklar için kullanılır ki bunun için özel olarak kahvaltı mekanları bile üretilmiştir. Örnek vermek gerekirse sizde sabahları bir dilim ekmek üstü kayısı veya çilek marmelatı alarak kahvaltı yapabilirsiniz.

KIZILCIK MARMELATI SAĞLIKLI KAHVALTI İÇİN BİREBİR!

Bu oldukça normal karşılanacağı gibi her alanda ortaya çıkan ihtiyaçları değerlendirmek içinde değişik lezzetleri değerlendirmenizi öneriyoruz. Kızılcık marmelatını ise sağlığınız için alabileceğiniz gibi çocuklarınızla birlikte tatlı vakit geçirmek için de satın alarak birlikte kahvaltı yapabilirsiniz. Değişik lezzetleri bazen tatmak gerekiyor diye düşünüyoruz ve haberimize son veriyoruz. Yorum yapmayı unutmayın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir