Kışlık Botlar Uygun Fiyatlarla Rafa Girdi

25 Kasım Bim aktüel ürünleri ile birlikte hem erkekler hem de kadınlar için kışlık botlar rafa indi. Bim aktüel indirim kataloğuna bakmadan kışlık bot almayın.


kislik-botlar-uygun-fiyatlarla-rafa-girdi

25 Kasım Bim aktüel ürünleri ile birlikte hem erkekler hem de kadınlar için kışlık botlar rafa indi. Çok makul fiyatlara alıcı bulacak olan bu botların satış fiyatını söylemeden önce sizlere kışlık olarak kullanabileceğiniz bu botların fiyatlarından bahsedeceğiz.  Tamamen suni deri olan bu ürünler oldukça sağlıklı olmak ile beraber ayaklarınızı sıcak tutacaklardır. Çocuklar için de büyükler içinde birçok boy ortaya çıkmıştır. Ayaklarınız üşümeyecek çünkü bu muhteşem botların boğaz kısmı süngerli paraşüt malzemeden üretilmiştir.

BİR MARKETLERİNDE SUNİ DERİ BOT VAR

Çift renk termo taban olan bu ürünlerin satış fiyatı sadece 27 lira 50 kuruş olarak kayıtlara geçmiştir. Şuan mağazalarda bu ürünlerden kaldı mı bilmiyoruz ama size en yakın Bim marketlerine gidip kontrol edebilirsiniz. Ayrıca ele almak istediğimiz bir diğer konu ise kışlık botların çok işe yaradığı oluyor. Eğer sizde bu kışlık botları fiyatlarına bakarak test edebilirsiniz.

KIŞLIK BOTLAR UYGUN FİYATLARA BİM’DE

Muhteşem bir tasarımda olan ve Bim’de satılan bu botları çok ucuz bir fiyata satın aldıktan sonra isterseniz kendiniz giyebilir ve yine isterseniz de bir başkasına hediye edebilirsiniz. Ayakkabının dışı çok güzel olduğu gibi aynı zamanda içinin de öyle olduğunu söylemek gerekiyor. İç kısmı kışlık sıcak astarlı olduğu için ayaklarınız soğuk kış günlerinde bayram edecek. Kendinizi çok mutlu hissedecek ve aynı zamanda bu botları aldığınız için Bim aktüel ürünler kataloğunu hazırlayan herkese dua edeceksiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

granit-karniyarik-tenceresine-asik-olacaksiniz

Granit karnıyarık tenceresine aşık olacaksınız

Granit karnıyarık tenceresine tasarımı ve oldukça ekonomik fiyatı yüzünden aşık olacaksınız. Bu anlamda ortaya çıkan detayları bu haberde okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir