Katı meyve sıkacağı 16 Aralık kampanyası için geldi

Katı meyve sıkacağı geldiği için kadınları bayram edeceğini düşünüyoruz çünkü sabah kahvaltılarına çocukları isteyerek gelecekler.


kati-meyve-sikacagi-16-aralik-kampanyasi-icin-geldi

Katı meyve sıkacağı geldiği için kadınları bayram edeceğini düşünüyoruz çünkü sabah kahvaltılarına çocukları isteyerek gelecekler. Türkiye’de genelde sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kadınlar hazırlar ki bu hazırlıkta Bim marketleri ziyaret edilir. Bu bir eğitimsizlik göstergesi olmadığı gibi kadınların hoşuna giden bir ev kültürüdür. Sizde evliyseniz bu durumu çok net yaşadınız demektir. Katı meyve sıkacağı ile sizde katı ürünlerin suyunu çıkarabilir ve hemen akabinde birçok ürünün suyunu çıkarabilirsiniz. Sabah kahvaltılarında çocukların en sevdiği şey portakal suyu içmektir. Sizde bu ürün ile sağlıklı bir kahvaltıya evet demiş olacaksınız.

Sadece 84 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile alacağınız bu ürünü daha detaylı bir şekilde değerlendirmek için kesinlikle söylediğimiz şeyleri sonuna kadar inceleyin. Kredi kartına taksitle veya peşin olarak alabileceğiniz bu ürünün markasına sizde aktüel ürünler günü bakabilirsiniz ama aslında markanın pek önemi yoktur çünkü Bim marketlerinde öyle adi mal bulmuyorsunuz. Bu ürünleri daha detaylı bir şekilde incelemek için sizde Bim aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz.

KATI MEYVE SIKACAĞI GELDİ

kati-meyve-sikacagi-16-aralik-kampanyasi

2 yıl garantili olan katı meyve sıkacağını sizde evinize alıp bir köşeye koyabilirsiniz. Güvenlik için kaymayı önleyen kauçuk ayakları olan bu ürünün ayrıca yarım litrelik bir sıkma kapasitesi bulunuyor. Güçlü güvenlik kolu ile çocuklarınızla beraber meyvenin suyunu çıkarmak çok daha basit bir hal alacak. Detaylar yakında ortaya çıkacak diye tahmin ediyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir