Kablosuz optik mouse herkesi rahat ettirecek

Kablosuz optik mouse küçük olması ve kullanılabilirliği ile herkesi rahat ettirecek. Muhteşem ergonomik yapısı ve aynı zamanda A4 Tech marka olması herkesi sevindiriyor.


kablosuz-optik-mouse-herkesi-rahat-ettirecek

Kablosuz optik mouse küçük olması ve kullanılabilirliği ile herkesi rahat ettirecek. Muhteşem ergonomik yapısı ve aynı zamanda A4 Tech marka olması elbette herkesi mağazaya sokacak diyebiliriz. 27 Ocak Cuma kataloğunda olan bu ürünü kredi kartıyla ve nakit para ile satın alabilirsiniz. A4 Tech markası genelde oyuncu bilgisayarlarında sık sık görülen bir şeydir diyebiliriz.

Oyuncular dışarıdan ekipman alma geri duyduklarında ise çok daha rahat bir şekilde bu tür kaliteli markaları tercih ediyorlar. Bu optik mouse sizlere 10 metreye kadar çekim gücünün olduğunu söyleyelim. Yani sizinde bilgisayarınız televizyona bağlıysa veya uzaktan bilgisayar kontrolü yapmak istiyorsanız bu optik mouse ile bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

YENİ OPTİK TEKNOLOJİSİ İLE GELİYOR

Bu markanın optik mouse ürünü ile birlikte artık sizde çok rahat bir şekilde bilgisayar kullanabilecek ve internette çok rahat bir şekilde gezebileceksiniz. Ürünü kullanmak için bilgisayara sizinde bir parmağın 4’te biri kadar olan aparatı takmanız gerekiyor ki kablosuz olarak bağlantı kurulabilsin. Ürünün fiyatına gelecek olursak Bim aktüel ürünleri arasında olan bu ürünün sadece 22 lira 50 kuruş fiyatında satıldığını söyleyebiliriz.

Eğer sizde bu ürünü satın almak istiyorsanız bu parayı biriktirmeye başlayın. Ürünün yanında ayrıca pillerinde verildiğini söylemek istiyoruz ki sizde paketi direkt olarak açıp kullanmaya başlayabileceksiniz. Bu mouse bütün yüzeylerde çalışabiliyor. Yeni geliştirilmiş optik teknolojisi sayesinde altlık olmadan istediğiniz her alanda bu ürünü çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir