Kablosuz optik mouse fiyatı ve özellikleri haberi şaşırttı!

Kablosuz optik mouse fiyatı ve özellikleri haberi fiyatına karşı belirtilen özellikleri ile herkesi şaşırttı. En çok merak edilen ürünlerinden biriydi ve bu haberimizde sizlere konu ile ilgili olarak detaylı bilgi vereceğiz.


kablosuz-optik-mouse-fiyati-ve-ozellikleri-haberi-sasirtti

Kablosuz optik mouse fiyatı ve özellikleri haberi fiyatına karşı belirtilen özellikleri ile herkesi şaşırttı. En çok merak edilen ürünlerinden biriydi ve bu haberimizde sizlere konu ile ilgili olarak detaylı bilgi vereceğiz. 22 lira 50 kuruş gibi oldukça makul bir fiyata alıcılarını bekleyecek olan bu ürün 24 Şubat 2017 Bim aktüel ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında olacak çünkü bu optik mouse tasarımıyla da dikkatleri üstüne çekiyor.

BİM 24 ŞUBAT 2017 AKTÜEL ÜRÜNLERİ – TIKLAYIN

Ürünün resmini zaten yukarıda görebiliyorsunuz ama sizlere konu ile ilgili olarak bahsetmek istediğimiz şeylerden birisi genel olarak 2 yıl garantili olduğu ve diğer ürünlerin aksine içerisinde pilleriyle birlikte geldiği olacaktır. USB ile çalışan bu muhteşem kablosuz fareyi sizde Bim market aktüel ürünleri arasında görebilirsiniz. Şimdi kafayı yiyeceksiniz çünkü bu mouse bir özelliği en üst sırada kalmayı başarıyor.

HER YERDE KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZEL BİR OPTİK TEKNOLOJİSİ!

Bim aktüel ürünleri arasında olan bu ürünün her yüzeyde çalışan özel optik teknolojisi ile donatıldığını söyleyelim. Yani istediğiniz yüzeyde bu ürünü kullanabileceksiniz ki bu en çok istenilen mouse teknolojisidir. Yatakta veya diğer her yerde bu muhteşem ürünü çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir