Kablosuz klavye ve mouse set halinde satılacak

Kablosuz klavye ve mouse Logitech markası adı altında olmak üzere set halinde satılacak. Bu anlamda ortaya çıkan bütün detayları kontrol etmek için sizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz


kablosuz-klavye-ve-mouse-set-halinde-satilacak

Kablosuz klavye ve mouse Logitech markası adı altında olmak üzere set halinde satılacak. Bu anlamda ortaya çıkan bütün detayları kontrol etmek için sizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bim’de satılacak olan setler her geçen gün genişliyor ki şimdide artık neredeyse herkesin hayali olan kablosuz klavye ve mouse sistemleri de marketlere adım atmaya başladı. Kablolar ile savaşmak artık olmayacak ve kablosuz olarak klavye, mouse, kulaklık ve bu tür teknolojilerin ihtiyaçlarını karşılar bir hale geldik.

KLAVYENİN TUŞLARI SİLİNMİYOR

Ürün hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse set halinde satılacak klavye ve mouse’ın Logitech markasına sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Şimdi sıkı durun çünkü bu ürünün en çok sevilen bir özelliğini sizlere açıklayacağız. Örneğin tuşların özel yapısı sayesinde hiçbir harf veya sayı silinmiyor. Özel olarak üretilen bu klavye sizi yıllarca idare edeceği gibi darbeler karşı da dayanıklı bir hale gelecek. Bim’de zaten bu tür kaliteli ürünlerin satılmasına gerçekten çok alışmıştık diyebiliriz.

PİLLER PAKET İÇERİSİNDE YER ALIYOR

2 adet pil ile çalışan kablosuz klavyenin set halinde satışa çıktığını söylemiştik. 69 lira 90 kuruş fiyat etiketi ile satılacak bu ürünün içerisinde pillerin de hazır olarak geldiğini söyleyelim. Klavye 2 adet pil ile çalışıyor ve aynı zamanda mouse için de bir adet pilin gerekli olduğunu söylemek gerekiyor. 10 metreye kadar kablosuz çekim özelliği sunan Logitech marka bu seti kaçırmayın diyerek haberimize son veriyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir