27 Şubat 2017 Pazartesi

Isı nem ölçer özelliğiyle dijital saat görüldü

Isı nem ölçer özelliğiyle dijital saat görüldü ve bunu gören aileler hemen mağazalara gidecekler. 13 Ocak Bim aktüel ürünleri için sizde detayları buradan kontrol edebilirsiniz.


isi-nem-olcer-ozelligiyle-dijital-saat-goruldu

Isı nem ölçer özelliğiyle dijital saat görüldü ve bunu gören aileler hemen mağazalara gidecekler. 13 Ocak aktüel ürünleri indirim kataloğunda görülen bu ürünü satın almak için geç kalmayın ve erken saatlerde mağazalara gitmeye özen gösterin. Bu oldukça başarılı bir özellik olduğu gibi aynı zamanda en çok merak edilen detaylardan birisi genel olarak saat oluyor. Kış günlerinizde oda sıcaklığını öğrenmek için de bu muhteşem cihazı alabilirsiniz. Üstelik havanın kurumuş olduğunun göstergesi nem ölçer de bu cihazın üstündedir.

14 lira 50 kuruş gibi çok makul bir ücret ödeyerek hem saat, hem ısı ölçer hem de nem ölçeri satın alabileceksiniz. Saati isterseniz 24 saat olarak isterseniz de 12 saat olarak ayarlayabilirsiniz. Cihazın özellikleri buna imkan tanıyor. Bunun yanında nem ile birlikte hava durumu göstergesi de ortaya çıkıyor diyebiliriz. Bu ürünü aldıktan sonra oldukça rahat edeceksiniz diyebiliriz. Konu ile ilgili olarak detayları da açıklayacağımız bu haberimizde sizlere nem gösteren bir dijital saatten bahsediyoruz.

UYKU MODU VE ALARM DİJİTAL SAAT İLE ORTAYA ÇIKIYOR

Uyku modu ile birlikte ayrıca alarm gibi özelliklerde 15 lira altındaki bu saatte ortaya çıkıyor. Ürünleri incelemek için detayları sizde kontrol edebilirsiniz. Ürün hakkında yorumlarınızı hemen alt taraftan ücretsiz olarak yapabileceğiniz gibi bizimle iletişime geçmek için gerekli sayfalara geçiş yapabilirsiniz.

Aktüel ürüne oy verin
(Lütfen oy verin)
Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4-subat-2017-bim-aktuel

4.Şubat.2017 BİM Aktüel

BİM 4 Şubat 2017 Cumartesi günü indirimleri burada yer alıyor! BİM aktüel kampanya ürünleri ve 4 Şubat BİM katalog ürünlerini sizin için derliyoruz. BİM indirim ve BİM broşürü bu yazımızda yer alıyor. İşte detaylar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir