İphone 7 32 GB Bim market satış fiyatı

İphone 7 32 GB Bim market satış fiyatı belli oldu. 18 Kasım tarihinden stoklar ile sınırlı olacak aktüel kampanyayı kaçırmayın


iphone-7

İphone 7 32 GB Bim market satış fiyatı belli oldu. 18 Kasım tarihinden stoklar ile sınırlı olacak aktüel kampanyada teknoloji sevenler tam anlamıyla bayram edecekler çünkü bir kamyon kadar İphone 7 32 GB modeli mağazalarda stoklar ile satışa çıkacak. Eğer sizde teknolojiyi takip ediyorsanız şuan piyasanın en hızlı telefonlarından birinin kesinlikle bu telefon olduğunu bilirsiniz. Apple bu ürünü Türkiye’de 3.249.000 satış fiyatı ile satıyor ama aynı zamanda birçok kişi bu durumu araştırırken kesinlikle internetin avantajlarını kullanıyor. Eğer sizde bu avantajları kullanmak istiyorsanız kesinlikle bahsettiğimiz bu İphone 7 sizin için muhteşem bir şey olacak.

BİM İPHONE 7 KAMPANYASI

Bim mağazalarında 2.999 TL gibi bir fiyat ile satışa çıkacak olan bu ürünün yüzünden mağazalarda sıralar oluşacağını düşünüyoruz. Hatta birçok mağazada oldukça büyük ürünlerin satışa çıkacağını merak ediyoruz. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız kesinlikle bahsettiğimiz bütün detayları sonuna kadar inceleyin ve hemen akabinde söylediğimiz bütün detayları sonuna kadar inceleyin çünkü Bim kampanya indirimleri arasında bu ürün 18 Kasım 2016 tarihinde tam anlamıyla satış rekoru kıracak.

Sabah saatlerinden itibaren raflarda olacak bu ürünleri sizde çok rahat bir şekilde satın alabileceksiniz. Hangi renklerin geleceği belli değil ama muhtemelen siyah renklerin Bim indirim ürünleri arasında aktüel bir fiyata gideceğini söyleyebiliriz. Ürünün bu denli merak edilmesinin sebebi elbette oldukça yüksek bir fiyata satışa çıkmasıdır. Bim market bu ürünü 250 TL’lik bir indirim ile satışa çıkaracak. Dört gözle bekliyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir