HP marka yazıcı makinesi tasarımıyla etkiledi

HP marka yazıcı ve fotokopi makinesi özellikleri başta olmak üzere tasarımıyla etkiledi.


hp-marka-yazici-makinesi-tasarimiyla-etkiledi

HP marka yazıcı ve fotokopi makinesi özellikleri başta olmak üzere tasarımıyla etkiledi. Dünyanın en çok tanınmış teknoloji markalarından birisi olan HP’nin bir ürünü aktüel ürünlere geliyor. Bu ürün aslında bir zamanların modası olan cinstendir diyebiliriz. Eskiden fotokopi, yazıcı ve aynı zamanda tarayıcıyı aynı anda sunan makineler çok fazla tutuluyordu. Bu anlamda ortaya çıkan birçok detayın çok fazla etkilediğini söyleyelim. Bu ürünün 2 yıl HP Türkiye garantili olduğunu söylemek gerekiyor.

Bu ürünü 27 Ocak Bim aktüel ürünleri arasından alıyorsunuz ama HP’nin garantisi altında olduğunu söyleyelim. Ürünün 2 yıl garantisi bulunuyor ve HP marka bu yazıcıyı kredi kartına taksitle alabiliyorsunuz. Kredi kartına 6 taksit imkanıyla alabileceğiniz bu yazıcıyı nakit para ile de satın almak mümkün olacaktır. Energy Star sertifikası olan bu ürünle çok rahat edeceksiniz çünkü bütün ihtiyaçlarınızı bu cihazla karşılamak mümkün olacak. Bitmeyen ödevler veya okunmayan kitaplar artık tarih olacak diyebiliriz.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE HP MARKA YAZICI VE FOTOKOPİ MAKİNESİ GÖRÜLDÜ

119 TL fiyat etiketi ile raflara inecek olan bu ürünü satın almak için 27 Ocak günü mağazalara erkenden gidin yoksa bu ürünü bulamayabilirsiniz çünkü aktüel ürünler kategorisinde olan her ürünün stoklarla sınırlı olacağını söylemek istiyoruz. Baskı hızıyla ve aynı zamanda tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bu muhteşem ürün hakkında yorumlarınızı hemen alt taraftan çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir