Heinz takım olarak raflara iniyor

Heinz takım olarak raflara iniyor ve takım halinde satış rekoru kıracak gibi duruyor çünkü artık her evde bu marka ürünler bir zorunluk haline geldi.


heinz-takim-olarak-raflara-iniyor-haberi

Heinz takım olarak raflara iniyor ve takım halinde satış rekoru kıracak gibi duruyor çünkü artık her evde bu marka ürünler bir zorunluk haline geldi. Makarnanın yanında ketçap ve mayonez artık sürekli olarak oluyor. Sizde sürekli olarak makarna yiyorsanız bu baharat takımını kaçırmayın. Sadece bu ürünler değil hardal ve kırmızı biberli sos yine bu takım arasında satışa çıkacak. Marketlerde görebileceğiniz bu ürünleri sadece makarnada değil her türlü gıdanın yanında tercih edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sabahların vazgeçilmezi olan patates kızartmalarının yanında Heinz marka takımları kullanabilirsiniz. 

460 gram ketçap ile en az bir ay kadar idare edebilirsiniz. Hem makarna da hem patates kızartması yanında tercih edilecek bu ürünün yanında 3 ayrı sosu sadece 17 lira 95 kuruş gibi bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Ürünleri kullanmak için ise yapılması gereken çok basit olacaktır. Ürünleri kullanmak için yapılması gereken tek şey insanların ortaya attığı bilgiler olacaktır. Yani sizde sanal dünyada ürün hakkında yorumlar bulabilirsiniz diyoruz ve bu ürünleri şiddetle tavsiye ediyoruz.

heinz-takim-olarak-raflara-iniyor

Bazı uzmanlar bu tür ürünlerin sağlığa zararlı olduğunu söylüyor ama dünya halen bu tür abur cuburları kullanmaya devam ediyor. Eğer sizde ürünler hakkında bazı bilgileri merak ediyorsanız gerçekten söylediğimiz her şeyi sonuna kadar okuyun çünkü böylece çok daha fazla bilgi sahibi olarak Bim aktüel ürünler arasındaki indirimi çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: YAREN DURMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ileri seviye Almanca eğitimi alan Yaren Durmaz boş zamanlarında ve akşamları son dakika haberlerini sizlere aktarıyor. Voleybol ve alışveriş onun için hayatın en anlamlı şeyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir