Hazır salep kış günleri içinizi ısıtacak

Hazır salep kış günleri içinizi ısıtacak dediğimizde aklınıza İstanbul’da ki vapurların geldiğini tahmin edebiliyoruz. Detaylar haberimizde yer alıyor.


hazir-salep-kis-gunleri-icinizi-isitacak

Hazır salep kış günleri içinizi ısıtacak dediğimizde aklınıza İstanbul’da ki vapurların geldiğini tahmin edebiliyoruz. Kış günlerinde ortaya çıkan bu durumları kontrol etmek için kesinlikle sizde marketlerdeki aktüel ürünleri sonuna kadar inceleyebilirsiniz. SEK marka olan 1 litre hazır salep sadece 4 lira 95 kuruş gibi makul bir fiyat ile raflarda yerini alacak. 1o Ocak 2017 tarihinde mağazalardan alabileceğiniz salebi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Vapurlarda genelde üstünde tarçın ile ayağınıza kadar gelecektir ama siz kendi evinizde kendi damak zevkinize göre yapabilirsiniz.

SEK MARKA SALEP İÇİNİZİ ISITACAK

Salep yaptıktan sonra maalesef onu alıp bir termosa koymak ve kahve gibi saatlerce yanınızda taşımak mümkün olmuyor. Anlık olarak tüketebileceğiniz bu ürünün kış günlerinizde içinizi ısıtması ise mükemmel bir şey oluyor. Bu SEK marka salebi isterseniz mikrodalga fırında isterseniz de ocakta pişmiş hale getirebilirsiniz. Ürünün yanında ayrıca merak edilen bir diğer detay ise herkesin ele aldığı diğer konular oluyor. Kış günleri sadece salep değil tarçınlı diğer gıdaları da tüketmek sağlığınız için yararlı olacaktır.

TARÇIN İLE İÇEREK ESKİ GÜNLERİ HATIRLAYIN

Kataloğa göre 4 veya 6 kişilik olan bu ürünü sizde çok rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Damakta muhteşem bir tat bırakan salebi kendi evinizde istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Üstelik yanına tarçında satın alarak vapurlardaki o efsane ve vazgeçilmez anları hatırlayabilirsiniz. İnternette görebileceğiniz bu tür şeyleri kontrol etmek için kesinlikle Bim aktüel ürünlerinde yer alan 10 Ocak bölümünü de gözden geçirmeyi unutmayın.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bim-aktuel-3-subat-cuma-kampanyasinda-dizlik-var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var

Bim aktüel 3 Şubat Cuma kampanyasında dizlik var ve bu dizlik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu dizliği niye satın almam gerekiyor diye merak ediyorsanız az sonra ürün fiyatını ve diğer bilgileri sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir