Havuzlu araba paspası farklı renklerde satışa çıktı

Havuzlu araba paspası farklı renklerde satışa çıktı ve arabalarının iç tasarımlarına önem veren insanlar bu paspasları almak için tam anlamıyla kendileriyle yarışmaya başladılar.


havuzlu-araba-paspasi-farkli-renklerde-satisa-cikti

Havuzlu araba paspası farklı renklerde satışa çıktı ve arabalarının iç tasarımlarına önem veren insanlar bu paspasları almak için tam anlamıyla kendileriyle yarışmaya başladılar. Bu anlamda ortaya çıkan bazı detayları sizlere açıklamak istiyoruz. Bu tür paspaslar genelde spor arabalarda tercih ediliyor ama özellikle İstanbul’da eski model arabalara takılan egzozlar sayesinde Tofaş sahipleri kendilerini spor arabada gibi zannediyorlar. Haliyle bu tür paspaslar onların işine yaradı diyebiliriz. 30 lira gibi bir fiyat ile satışlarda olacak bu ürünü satın almak için sizde geç kalmayın ve en  yakın Bim marketlerine gidin. Böylece çok daha rahat bir şekilde kar ediyor olabileceksiniz diyebiliriz.

FARKLI RENKLERDE SATIŞA ÇIKTI

2 ön paspas, 2 arka paspas ve aynı şekilde 1 tane şaft üstü olarak set halinde marketlerde satılacak olan bu havuzlu araba paspaslarının dün satışa çıktığını söylemek gerekir. Cuma günlerinin aktüel kataloglarında olan bu kampanyaları kaçırmayın ve kesinlikle sizde bir an önce bu ucuz ürünleri arabalarınız için alın. Bu paspas ile arabalar çok dama çok daha lüks ve sportif bir görünüme sahip olacaklar. Farklı renklerde satışa çıkan bu tür detayları da yine diğer haberlerimizden takip edebilir ve hemen akabinde bir arkadaşınıza bu havuzlu modelleri hediye olarak satın alabilirsiniz.

SPORTİF HAVUZLU ARABA PASPASI GELDİ

Bim haftalık ürünler listesine girebilecek olan bu ürünü kredi kartı veya nakit paralarla satın alabilirsiniz. Normal bir araba mağazasına gittiğinizde bu modellerin yüz liranın üstünde bir fiyat ile satışa çıktığını görebilirsiniz ama kendi mahallenizde olan ve içeri girdiğinizde sıcaklığı hissettiğiniz Bim’de sadece 39 lira karşılığında bu ürünleri satın alabileceksiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim 3 mart 2017 Cuma Günü Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim’den devamlı alışveriş yapanlar için 3 Mart 2017 Cuma günü kataloğunu sizlere sunuyoruz. Öncelikle yakın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir