Exper tablet 27 Ocak Cuma aktüel kataloğunda

Exper tablet 27 Ocak Cuma aktüel kataloğunda yer alıyor. Bu tableti isteyen herkes çok makul fiyata satın alabilecekler. Okumadan güne başlamayın.


exper-tablet-27-ocak-cuma-aktuel-katalogunda

Exper tablet 27 Ocak Cuma aktüel kataloğunda yer alıyor. Bu tableti isteyen herkes çok makul fiyata satın alabilecekler. Üstelik isterseniz kredi kartı ve yine isterseniz de nakit para ile satın alabileceğiniz bu bu tableti isterseniz iş yerinizde isterseniz de seyahatlerde kullanabilirsiniz. Ürünü satın almak için sizde bahsi geçen tarihte erkenden mağazalara giderek çok daha detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Yüksek çözünürlük IPS ekran ile oyun ve video performanslarındaki yükselişi sizde göreceksiniz ve kaliteyi iki elinizin arasında hissedeceksiniz. Tabletin ayrıca tam 16 GB depolama hafızası bulunuyor.

Bim aktüel ürünler 27 Ocak dergisinde yer alan Exper marka tablet hakkında detaylı olarak bilgi vermeye devam ediyoruz. Ürünün en ilgi çekici yanlarından birisi garanti imkanı sunmasıdır. Bu tableti satın aldığınızda sizde 2 yıl garantili bir hizmeti almış olacaksınız ki bu zaten teknoloji ürünlerinde en çok merak edilen şeylerden birisidir. Tabletin Google’ın geliştiricisi olduğu Android işletim sistemini kullandığı söyleyelim. Yani sizde Google’ın garantisi altında olan bir işletim sistemini kullanacaksınız.

27 OCAK CUMA GÜNÜ EXPER MARKA TABLET GELİYOR

1 GB bellek ile birlikte aynı zamanda çift kamera ile gelen bu muhteşem kameranın özellikleri saymakla bitmiyor. Hem önünde hem de arkasında kamera olan Exper marka bu tablet sadece 219 lira gibi bir fiyat ile satışa çıkacak. Bu ürünü satın almak için kredi kartınızla sizde 27 Ocak günü en yakın Bim marketine gidebilirsiniz. Burada oldukça fazla rahat edeceksiniz diyebiliriz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

desenli-cay-bardagi-set-halinde-satilacak

Desenli çay bardağı set halinde satılacak

Desenli çay bardağı set halinde satılacak çünkü evlere misafir geldiğinde ortaya çıkan bu parçalar sizin gününüzü kurtaracak diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir