Elektrikli İnfrared Isıtıcı İle Üşümeye Son

Bim marketlerinde 25 Kasım Cuma aktüel ürünler kataloğunda kışın herkesin ihtiyacı olan bir ürün var. Haberin detaylarına inerek ürünü inceleyin.


elektrikli-infrared-isitici

Bim marketlerinde 25 Kasım Cuma aktüel ürünler kataloğunda kışın herkesin ihtiyacı olan bir ürün var. Kumtel marka elektrikli ısıtıcı ile artık üşümeye son verebilirsiniz. İnternetten de ayrıca bu tür detayları kontrol etmek ve hemen akabinde ilgili detayları kontrol etmek için kesinlikle haberimizi sonuna kadar okuyun. Kış ayları geldiğinde özellikle sobalı evlerde hemen ısıya ihtiyaç duyulması halinde üşümeye son verebilirsiniz. 2 yıl garanti veren markanın bu ürünün yaklaşık olarak 55 lira karşılığında alabilirsiniz. Ürünler arasında ortaya çıkan bu rekabete artık ısıtıcı da eklendi.

Üşümeye anlık olarak son veren bu infrared ısıtıcılar elektriği çok fazla yakmıyorlar ve hatta çok az elektrik harcayan modelleri biraz daha yüksek fiyata bazı markalar tarafından kış ortalarında satışa sunuluyor. Ayarlanabilir termostat ile sizde bu ürünün bulunduğu yeri istediğiniz sıcaklıkta tutun. Özellikle büyük alanlarda bunun gibi birkaç elektrikli ısıtıcının yararı çok olur.

Duvara da asabileceğiniz bu modeli sizde çok rahat bir şekilde montaj yapabilirsiniz. Üşümek istemeyenlerin 2300 watt enerji harcayan bu ürünü çok uygun fiyata alacaklarını söyledikten sonra kredi kartı veya nakit para ile alabileceğini de söylemek gerekiyor. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizlere yorum atabilir ve iletişim kısmında iletişime geçebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir