Düdüklü Tencere Ekstra Cam Kapak İle Satışta

Bim marketlerinde satışa çıkacak olan ürünlerden birisi bu hafta düdüklü tencere oluyor. Bu ürünü isterseniz kredi kartıyla isterseniz de nakit para ile satın almak son derece mümkündür.


duduklu-tencere-ekstra-cam-kapak-ile-satista

Bim marketlerinde satışa çıkacak olan ürünlerden birisi bu hafta düdüklü tencere oluyor. Bu ürünü isterseniz kredi kartıyla isterseniz de nakit para ile satın almak son derece mümkündür. Buna ek olarak ürün fiyatının 54 lira 50 kuruş olduğunu söylemek istiyoruz. Bu muhteşem ürününün özelliklerinin bazılarını sizlere bu yazımızda aktaracağız. 304 kalite paslanmaz çelik gövde olan bu ürünün markasını sizde mağazalara gidinde görebilirsiniz. Cuma gününden itibaren mağazalarda görebileceğiniz bu ürün ayrıca 2’li bir set halinde satışa çıkarılıyor.

İki farklı kapak ile satın alacağınız bu üründe özenle polisajlanmış parlak dış yüzey büyük ilgi çekiyor. Eve gelen misafirleriniz mutfağa gidip bu tencereyi gördüğünde gerçekten şok geçirecek çünkü şu ana kadar bu kadar ucuz, kaliteli ve gösterişli bir düdüklü tencere Bim aktüel ürünler dışında hiçbir yerde olmadı. Ayrıca çocuklarınıza yemek yapmayı öğretirken veya sizin dalgın olduğunuz anlarda emniyet ventilli düdüklü kapağı sizin hayatınızı kurtaracak. Ocakta iken içerisindeki hava boşalmadığı taktirde bir bomba gibi patlayan bu tencerelere dikkat etmek gerekiyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERDE DÜDÜKLÜ TENCERE ÇILGINLIĞI BAŞLIYOR

Eşit ısı dağılımı sağlayan 3 kay indüksiyon kapsül taban ile bu ürün sizi baştan çıkaracak. Bütün Bim marketlerinde bulabileceğiniz bu ürün çok makul bir fiyata satın alabileceğiniz gibi bir arkadaşınıza hediye olarak da satın alabilirsiniz. Ayrıca alıp saklayabilir ve her evin ihtiyacı olan bu ürünü ev hediyesi olarak verebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir