Çocuk sweatshirt kapşonlu modeliyle raflarda!

Çocuk sweatshirt kapşonlu modeliyle raflarda yerini alacak ve bu soğuk günlerde annelerin içini ısıtan duygulu anlara sebep olacak.


cocuk-sweatshirt-kapsonlu-modeliyle-raflarda

Çocuk sweatshirt kapşonlu modeliyle raflarda yerini alacak ve bu soğuk günlerde annelerin içini ısıtan duygulu anlara sebep olacak. 14 lira 90 kuruş gibi oldukça düşük bir fiyat ile satışa çıkan bu kapşonlu sweatshirt yüzde yüz pamuk olma özelliği ile sımsıcak tutacaktır diyebiliriz. 5 yaşından 10 yaşındaki çocuğa kadar bedenlerini bulabileceğiniz bu ürünleri 13 Kasım Bim aktüel ürünleri arasında bulabilirsiniz. Mağazalarda yerini alacak bu ürünleri takip etmek içinde ayrıca sizlere söylediğimiz diğer haberlerimizi okumaya özen gösterin.

Üstelik modayı takip eden bir ebeveyn iseniz bu sweatshirt çok hoşunuza gidecek çünkü kapşonlu modeli ile satışta olduğu için soğuk havalarda ayrıca bir şapka takmanız gerekmeyecek. Model olarak ceket altına veya hırka altına da giyilince oldukça şık bir durum elde edeceksiniz diyebiliriz. Bununla birlikte çocuklarınıza karne hediyesi olarak da bu ürünlerden alabilirsiniz. Hem ucuz hem de Bim garantisi altında olan bu ürünleri takip etmek için kesinlikle aktüel ürünleri arasında olacak bu ürünleri sonuna kadar takip edebilirsiniz diye düşünüyoruz.

KAPŞONLU MODEL OLDUKÇA MODERN GÖRÜNÜYOR

Kapşonlu model olduğu için bu sweatshirt her erkeğin veya kadının hayal ettiği bir durum oluyor çünkü yıllardır bu tür elbiseler oldukça muhteşem bir görünüme sahip oluyor. Eğer sizde bu tarz bir detayı merak ediyorsanız kesinlikle söyleyeceğimiz her şeyi sonuna kadar takip etmeyi unutmayın diyoruz. Bu ürünü 13 Ocak 2017  Bim aktüel ürünleri arasında bulabileceğinizi hatırlattıktan sonra sizleri yorum yapmaya davet ediyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

soguk-gunlerin-yildizi-kirmizi-mercimek-geliyor

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek geliyor!

Soğuk günlerin yıldızı kırmızı mercimek Bim'in 24 Ocak kampanyası kapsamında mağazalara geliyor. Bu muhteşem ürün ile çorba yapmak artık bizde bir gelenek haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir