Çocuk Polar Takımı Bim Aktüel Kataloğunda

Bim aktüel kataloğunda bu hafta çocukların kış aylarında giyeceği polar bir takım var. Bu takım ile gerçekten muhteşem vakit geçireceksiniz.


cocuk-polar-takimi-bim-aktuel-katalogunda

Bim aktüel kataloğunda bu hafta çocukların kış aylarında giyeceği polar bir takım var. Bu takım ile gerçekten muhteşem vakit geçirecek ve aynı zamanda her ürün için çok daha ayrıntılı bir resim arşivi elde edeceksiniz. Ürünün özelliklerinden bahsetmeden önce polar takımın fiyatından bahsedelim. Sadece 19 lira 90 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkacak bu ürünleri sizde kredi kartı veya nakit para ile satın alabilirsiniz. Bazı ürünlerde kredi kartına taksit imkanı bulunuyor ama genel olarak ürünlerde taksit imkanı bulunmuyor. Yani kredi kartından tek çekim ile bu çocuk polar takımını satın alabilirsiniz.

%100 polyester olan bu polar takımı gören çocuklar çok sevinecekler çünkü oldukça muhteşem tasarımlar var. Bu ürünü erkek veya kız çocuklar kullanabilirler. Unise olan bu ürün çok makul bir fiyata Bim marketlerinde satışa çıkmıştır. 7 yaşından 13 yaş çocuklarınıza kadar bu ürünü alabilirsiniz. Birçok insan bu ürünü almak için sıraya girdi diyebiliriz çünkü şuan ülkemizde çocuk oranı çok  yükselmiştir. Evlilik oranları arttığı gibi çocuk oranı da oldukça artmıştır.

bim-aktuel-25-kasim

Bu yüzden olsa gerek bu ürüne olan ilgi çok fazlaydı. Birçok ailede genele baktığımızda 7 ile 13 yaş arası çocuk var. Bu ürünü alarak özellikle akşamları çocuklar çok rahat bir şekilde giyecekler ve akşamları üşümek yerine çok daha fazla ısınacaklar. Bununla birlikte diğer ürünler için de sizde haberimizde yer alan bütün bağlantıları sonuna kadar takip edebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir