Çerkez peyniri isli bir şekilde Bim marketlerinde olacak

Çerkez peyniri isli bir şekilde 20 Aralık Salı günü Bim marketlerinde olacak. Bu haberimizde sizlere peynir ve fiyatı hakkında detaylı bilgi vereceğiz.


cerkez-peyniri-isli-bir-sekilde-bim-marketlerinde-olacak

Çerkez peyniri isli bir şekilde 20 Aralık Salı günü Bim marketlerinde olacak. Bu haberimizde sizlere peynir ve fiyatı hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sadece 4 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkacak ürünü Bim’de görmek gerçekten bizleri çok duygulandırıyor. Bu kadar değişik peynir türlerini Türkiye kuruluşlu bir marketler zincirinde görmek gerçekten bizleri çok sevindiriyor. İsli çerkez peynirinin lezzeti vazgeçilmez olduğu gibi anlatılamaz derecede muazzamdır. Genelde lüks mekanlarda şarap yanında görebileceğimiz bu ürünü artık evinizde çay yanında görebileceksiniz. Cevizli olan türünü sizde Salı günü Bim’den satın alın ve eve gidip hemen çay ile birlikte tüketin.

ÇERKEZ KÜLTÜRÜ DAMAK TADINIZI DEĞİŞTİRECEK

Birçok insan bu peyniri yedikten sonra kendini çok iyi hissettiğini sosyal medya üzerinden dile getiriyor. Hatta çerkez peyniri yedikten sonra tat damakta kalsın diye dişlerini fırçalamayan insanlar bile var. Lezzetli peynir arıyorsanız kesinlikle bu muhteşem lezzeti mutfağınıza sokun. Genelde rakı sofralarının dostudur ama bütün evlerde olması gereken bir lezzettir. En azından haftasonu kahvaltılarında tercih edebilirsiniz diye düşünüyoruz.

cerkez-peyniri-isli-bir-sekilde-bim-marketlerinde

Çerkez peynirini Bim aktüel ürünleri arasından satın alabilirsiniz ve istediğini gibi kullanabilirsiniz. Bazıları rakı ve şarap yanında kullanır ama bazıları da mangalda kullanır. Sizde istediğiniz yerde ve istediğiniz aman bu peyniri kullanabilirsiniz. Dilinizin bayram edeceği lezzetleri sizde her Salı ve Cuma Bim marketlerinde bulabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SERKAN AKÇAY

İnternet dünyasında oldukça tanınmış bir isim olan Serkan Akçay, kişisel gelişim ve dünya medyasına yönelik haberleri ile her zaman trend listelerine giriyor. Haftalık ürünlerin haberlerini yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir