Çek bırak arabalar çocukların yüzünü güldürecek

Çek bırak arabalar çocukların yüzünü güldürecek çünkü bu arabalar yıllardır çocukların en çok sevdiği ve oynamaktan zevk aldığı araçlar arasında bulunuyor.


cek-birak-arabalar-cocuklarin-yuzunu-guldurecek

Çek bırak arabalar çocukların yüzünü güldürecek çünkü bu arabalar yıllardır çocukların en çok sevdiği ve oynamaktan zevk aldığı araçlar arasında bulunuyor. Bu amaçla beraber ortaya çıkan bazı detayları kontrol etmek için de yine çek bırak arabaların tamirini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu anlamda ortaya koyulan detayları kontrol etmek için de 6 Ocak tarihinde mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Daha önceki haberlerimizde ortaya çıkan durumları kontrol ederseniz bu hafta aktüel kataloglarda erkekleri düşündüklerini dile getirmiştik. İşte bu üründe onun bir örneğidir.

3 yaşından büyük siteler için mağazalarda olacak ürünleri sizde çocuklarınız için alabilirsiniz. Siz arabayı arkaya doğru götürdüğünüzde araba şarj oluyor ve bıraktığınızda arkaya çektiğiniz kadar ön tarafa doğru otomatik olarak gidiyor. Arabanın güç almadan hareket etmesi çocukların ilgisini çekiyor. Bu amaçla bu araba çocuklarınızı çok sevindirecektir. Sadece erkeklere değil kız çocuklarını da bu oyuncağı alabilirsiniz.

BİM MARKETLERİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

Son zamanlarda ayrımcılık konusu gündeme geliyor ama artık erkeklerde kızlarda aynı şeyi giyebilir veya aynı şeyi kullanabilirler. Bu artık ortadan kalkmalı ve erkek-kız ayrımı yapılmamalıdır. Bim aktüel 6 Ocak kataloğunda ortaya çıkacak bu oyuncak arabaları sadece 7 lira 90 kuruşa alabilirsiniz. Resmin temsili olduğunu hatırlatalım ki mağazalarda bu arabaları aramayın. Bu arabaların fiyatı çok daha pahalı olabiliyor. Marketlerde genel olarak iş makinelerinin çek bırak modelleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir