Casio marka meşhur gümüş tasarım kol saatleri

Casio marka meşhur gümüş tasarım kol saatleri Bim market aktüel ürünleri arasında kendisini gösterecek. Bu saatlerin gerçekten büyük satış rekoru kıracağını düşünüyoruz çünkü Casio marka saatler neredeyse yüzyıllardır yeryüzünde olan markalardır.


casio-marka-meshur-gumus-tasarim-kol-saatleri

Casio marka meşhur gümüş tasarım kol saatleri Bim market aktüel ürünleri arasında kendisini gösterecek. Bu saatlerin gerçekten büyük satış rekoru kıracağını düşünüyoruz çünkü Casio marka saatler neredeyse yüzyıllardır yeryüzünde olan markalardır. Oldukça lüks bir marka olduğu gibi gümüş tasarım saatlerin olduğu yıllara geri gitmek için birebir olacaktır. Bu saatlerin kadın ve erkekler için ayrı ayrı modeli bulunuyor. Tasarım olarak çok farklı modeller ile karşılaşacağımızı da belirtmek istiyoruz. Erkek kol saati 75 liraya raflara girecekken kadın saatleri 59 lira 50 kuruş gibi narin bir fiyatla raflar olacak.

Bim aktüel indirim ürünlerinde kampanyalı şekilde sıralanacak olan bu saatlerin özelliğinden bahsedelim. Erkek saatlerindeki pil ömrünün 2 yıl olduğu belirtilirken kadın saatlerinde bu sürenin 3 yıla çıktığı görülüyor. Pil saatlerinin çok küçük olması bu kadar süreyi imkansız yapıyordu ama üstün Casio teknolojisi sayesinde artık bu mümkün oluyor. Sadece erkek saatlerinde olan gün gösterimli özel takvim gerçekten erkekleri çok daha karizmatik yapacak çünkü saate bakıp hangi gün olduğunu söyleyecekler. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız söylediğimiz bütün haberleri sonuna kadar okuyun.

Kadın saatlerinin küçük olması ve çok lüks bir görünüme sahip olması Bim aktüel ürünleri arasında oldukça değişik ürünlere açık olacağımızın kanıdır diyebiliriz. Gümüş tasarım bu ürünleri sizde kredi kartına tek çekim olarak satın alabilirsiniz. Gümüş tasarım çelik kordonlar saatin ömrünü çok daha uzun yapıyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı satışta olacak Casio marka saatleri kaçırmayın diyerek haberimize son veriyoruz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ALİ DARLI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra gazeteciliğe adım atan Ali Darlı siyaset ve yaşam haberlerini sizlere iletmekle görevlendirilmiştir. Basketbol ve masa tenisi oynamayı çok seviyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

derin-karniyarik-tenceresi-3-subat-cuma-gunu-bimde

Derin karnıyarık tenceresi 3 Şubat Cuma günü Bim’de

Derin karnıyarık tenceresi daha önce satışa çıkmıştı ama tekrar 3 Şubat Cuma günü Bim'de olacak. Sizde Bonera marka bu karnıyarık tenceresini kaçırmayın çünkü bu kadar ucuza bu kadar derin tencereyi başka bir yerde bulamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir