Cam saklama kaplarında plastik kapak görüldü

Ocak ayının son Cuma günü satışa çıkacak ürünler arasında olan cam saklama kaplarında plastik kapak görüldü. Haberi okumadan geçmeyin.


cam-saklama-kaplarinda-plastik-kapak-goruldu

Ocak ayının son Cuma günü satışa çıkacak ürünler arasında olan cam saklama kaplarında plastik kapak görüldü. Bu haberimizde bir değişiklik yaparak en başta fiyatını söylemek istiyoruz çünkü bu saklama kaplarının fiyatı sadece 9 lira 90 kuruş olarak görünüyor. Tam olarak 3 adet saklama kabının fiyatının bu olduğunu söyleyelim. Paşabahçe marka olan bu cam saklama kaplarının kapaklarının plastik olduğunu da söyleyelim. Kapak da önemlidir ama bu fiyata 3 tane cam saklama kabını Bim hariç başka bir yerde bulmak tam anlamıyla imkansızdır diyebiliriz.

Haberimizde devam ederken ele almak istediğimiz konunun bu cam saklama kaplarının kullanım alanları oluyor. Bazı insanlar hafta sonları ailesiyle gezmeyi çok sever ve bu alanda oldukça büyük hareketler yaparak onları doğa gezintilerine çıkarırlar. İşte bu tür etkinliklerde evde hazırladığınız tamamen organik yemekleri bu kaplarda saklayabilirsiniz. Salata ve meyveleri yine burada da muhafaza edebilirsiniz ve gittiğiniz yerde tüketebilirsiniz.

CAM SAKLAMA KAPAKLARI PLASTİK KAPAKLARLA BİRLİKTE!

Bunun yanında sokakta kalan hayvanları besliyorsanız bu ürünleri alarak onların çok daha sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin en çok merak edilen şeylerden birisi ise genel olarak rengi oluyor. Ürünlerin plastik kaplarının aktüel kataloğa göre mavi renkte olduğunu söylemek gerekiyor. Haberimize temsili olarak bir saklama kabının resmini ekliyoruz. 27 Ocak günü satışa çıkacak olan bu ürünleri kaçırmayın ve mutfağınıza sokun.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bimde-satilan-cikolatali-keklerin-zarari-nedir

Bim’de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir?

Bim'de satılan çikolatalı keklerin zararı nedir sorusuna yanıt aradığımız bu yazımızda sizlere 7 Şubat 2016 aktüel ürünlerinde olan kekten bahsedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir