Büyük kamyon aktüel katalogda boy gösteriyor

Büyük kamyon aktüel katalogda boy gösteriyor ve bunu gören çocuklar çıldırıyorlar. İyi anlamda çıldırıyorlar diyebiliriz.


buyuk-kamyon-aktuel-katalogda-boy-gosteriyor

Büyük kamyon aktüel katalogda boy gösteriyor ve bunu gören çocuklar çıldırıyorlar. İyi anlamda çıldırıyorlar diyebiliriz. Okuldan sonra anne veya babaları ile marketlere giden çocuklar Bim’de gördükleri bu kamyonu almak için gün sayıyorlar. Sadece 5 gün sonra mağazalarda görücüye çıkacak olan bu büyük kamyonlar sadece 37 lira 50 kuruş gibi bir fiyat ile satışa çıkıyor. Sizde bu ürünü denetlemek için kesinlikle mağazalara erken saatlerde gidin ve ürün hakkında mağaza personelinden yardım alın.

3 yaşından büyükler için tavsiye edilen satışlarda kredi kartı kullanabilirsiniz. Okullarda birinci dönem sona eriyor ve dolayısıyla çocuklar karne hediyesi bekleyecekler. Eğer sizde bu tarz ürünleri bekliyorsanız gerçekten söylediğimiz her şeyi sonuna kadar takip edebilirsiniz diye düşünüyoruz. Bu ürünü alıp saklayın ve sizde karne günü çocuklarınıza bunu hediye edin. Büyük olması oldukça etkileyici olacaktır diyebiliriz.

KAMYONLAR ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK VERİLEBİLİR

Sadece erkek çocuklar için değil kız çocuklar için de bu ürünü almak gerçekten çok doğru bir tercih olacaktır. Ayrımcılık yapmamak çok doğru bir şey olacaktır. Mavi, kırmızı ve sarı renklerde olacak bu ürünün gördüğünüz resmi temsilidir. İlerleyen günlerde resim güncellenecektir. Oyuncağı satın alınca çocuklarınız gerçekten havalara uçacak çünkü bu fiyata bu tür büyük bir oyuncak almak sizi de sevindirecektir.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: ENGİN DERMİŞ

Türk Edebiyatı bölümü mezunu olan Engin Dermiş, dış basını analiz ederek gerek duyduğu haberleri haftanın aktüel ürünlerini merak edenlere aktarıyor. Futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

evcil-hayvanli-bebekler-farkli-renk-secenegiyle-satilacak

Evcil hayvanlı bebekler farklı renk seçeneğiyle satılacak

Evcil hayvanlı bebekler farklı renk seçeneğiyle satılacak deyince birçok kız çocuğunun havalar açacağını söyleyebiliriz. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir