Bu tencere ile kavurma ve haşlama yapılabiliyor

Bu tencere ile kavurma ve haşlama çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Chef’s marka olan bu muhteşem ürünü test etmek için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi ürünü hangi amaçla alacağızdır.


bu-tencere-ile-kavurma-ve-haslama-yapilabiliyor

Bu tencere ile kavurma ve haşlama çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Chef’s marka olan bu muhteşem ürünü test etmek için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi ürünü hangi amaçla alacağızdır. Bu tencere kavurma ve aynı zamanda haşlama için yapılmıştır. Ürünü çok daha detaylı bir şekilde incelemek için sizde kesinlikle bahsettiğimiz her şeyi sonuna kadar inceleyin ki sonra pişman olmayın. Bim marketlerinde satılacak olan bu ürünün fiyatı 27 lira 50 kuruştur. Ürünün ayrıca 20 Ocak günü marketlerde olacağını ve stoklarla sınırlı olduğunu söyleyelim ki sonra pişmanlık yaşamayın. Ürünün diğer detaylarına baktığımızda çok amaçlı olarak kullanabileceğimizi düşünüyoruz.

KAVURMA TÜRKİYE’DE SIK YAPILAN BİR ŞEY DEĞİLDİR

Kavurma Türkiye’de sadece kurban bayramı içerisinde yapılabilen bir şeydir. Yani insanların çok büyük bir kısmı etin yüksek fiyatından dolayı kavurma veya diğer şeyleri yapamıyorlar ki zaten bu tür şeyleri yapmak gerçekten çok zor oluyor. Ayda yılda bir alınan et veya kıyma içinde özel tencere almak çok mantıksız bir hareket olabilir ki zaten bu ürünler sadece yemek şirketlerinde yer alıyor. Kavurma yapmak için etin ateşe yakın olması gerekir bu tava sayesinde bu mümkün oluyor. Aktüel haberlere göre tencerenin rengi mavi renkte olacak.

KENDİ MUTFAĞINIZIN ŞEFİ SİZSİNİZ

Gök mavisi renginden olan bu tencereyi kurban bayramında kullanabilirsiniz. Kendi mutfağınızın şefi sizsiniz ve bu tencereyi istediğiniz amaçla kullanabilir, değişik tarifler hazırlayabilirsiniz. Bu oldukça yaygın bir hareket olacağı gibi aynı zamanda ortaya atılan iddialar gerçekten çok zor olacaktır diyebiliriz. Yorumlarınızı haberlerimizin altındaki kutulardan ücretsiz olarak bizlere aktarabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: YAREN DURMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ileri seviye Almanca eğitimi alan Yaren Durmaz boş zamanlarında ve akşamları son dakika haberlerini sizlere aktarıyor. Voleybol ve alışveriş onun için hayatın en anlamlı şeyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sony-kafa-bantli-kulaklik-fiyati-sasirtti

Sony Kafa Bantlı Kulaklık Fiyatı Şaşırttı!

Sony kulaklık Bim aktüel ürünleri arasında bu hafta gençlerin yoğun ilgisine maruz kalacak çünkü gençlerin çok sevdiği bu kulaklıklar sürekli olarak tercih edilen bir şey oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir