Brüt parfüm akşama bile kalmadı

Brüt parfüm akşama bile kalmadı ve bütün mağazalarda tükendi. Birçok markanın parfümleri çok seviliyor ama Brüt parfümlerine karşı oldukça büyük ilginin olduğunu söylemek istiyoruz.


brut-parfum-aksama-bile-kalmadi

Brüt parfüm akşama bile kalmadı ve bütün mağazalarda tükendi. Birçok markanın parfümleri çok seviliyor ama Brüt parfümlerine karşı oldukça büyük ilginin olduğunu söylemek istiyoruz. Ülkemizde yıllardır tercih edilen bu koku Bim marketlerinde de fark edildi ve hemen aktüel ürünlere koyuldu. Birçok vatandaş iş çıkışında bu parfümü almak için mağazalar gitti ama beklenmediği bir şekilde parfümler stoklarda kalmadı. Sosyal medyada dönen kulislere göre bazı mağazalarda parfümlerin bir adet olduğu söyleniyordu ama bazı yerlerde de parfümlerin 10-15 tane olacağını söyleniyordu.

BİM BRÜT PARFÜM İLE GÜNDEME GELDİ

Konu ile ilgili resmi bir açıklama yok. Yani her mağazadaki stok sayısına ilişkin net bir bilgi kamuoyu ile paylaşılmadı. Bu durum aslında birçok vatandaşın aklında soruların oluşmasına neden oluyor ama bu durumun bir çözümü olmadığını söylemek gerekiyor. Parfümlerin bu kadar çok tutulacağı elbette Bim aktüel ürünlerini hazırlayna komisyon tarafından bile tahmin edilmezdi. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız bizi Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Parfümlerin bir kısmı halen mağazalarda duruyor ama genel olarak ortada birçok kişinin merak ettiği soru var diyebiliriz. Niye insanlar Brüt marka parfüme rağbet ettiler? Sorunun cevabı ve parfümler ile ilgili yorumları hemen alt taraftan yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: OSMAN DÖNMEZ

Gazetecilikle ilgilenen Osman Dönmez teknoloji alanında uzmanlaşmış ve aktüel ürünler olduğu fuarlarda görev almıştır. Gazeteci kimliği ile büyük markaların haberlerini siz okuyuculara aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir