Bluetooth kulaklık ile rahat olacaksınız

Bluetooth kulaklık ile rahat olacaksınız diyoruz çünkü ister arabada isterseniz de toplu taşıma ile bu ürünü kullanmak size keyif verecek.


bluetooth-kulaklik-ile-rahat-olacaksiniz

Bluetooth kulaklık ile rahat olacaksınız diyoruz çünkü ister arabada isterseniz de toplu taşıma ile bu ürünü kullanmak size keyif verecek. Oldukça yüksek alıcı hassasiyeti ile birlikte sizde arabada giderken veya metrobüs ile yol alırken bu muhteşem ürünün hayatınızı nasıl kolaylaştırdığını göreceksiniz. Ürünü daha çabuk bir şekilde satın almak için erkenden mağazalarda olun çünkü bu ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken şey erkenden mağazalara giriş yapmak olacaktır.

Sadece 21 lira 90 kuruş olan bu muhteşem ürünün konuşma süresi olarak 2 saatlik bir şarjı bulunuyor. Yani sizde ürünü tam olarak şarj ettiğinizde 2 saat boyunca konuşma imkanın sahip olabileceksiniz. Çok yoğun birisiyseniz kesinlikle bu ürünü kullanmanız önerilir çünkü internette de bulabileceğiniz bu detaylar incelemek yerine Bim mağazalarına geçiş yaparak konu ile ilgili olarak çok daha detaylı bir araştırmaya sebep olabilirsiniz.

BİM ORİJİNAL KULAKLIK SATIYOR

Menzil olarak tanıtım kataloğunda 10m yazdığını belirtmek gerekiyor. Yani telefon ile kulaklık arasında 10m bile olsa bu ürünü çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz gibi oldukça rahat bir şekilde verim alabileceksiniz. Araba kullanırken daha güvenli bir sürüş için de kesinlikle bu ürünü kullanabilirsiniz diye tahmin edebilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir